בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בכיר אמריקני: החיזבאללה מסוכן יותר מאל-קאעידה 
 
 אנשי חיזבאללה בטקס השבעה בלבנון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

לדבריו מדובר בארגון הטרור המסוכן עלי אדמות ויש לפעול נגדו עוד לפני המתקפה המתוכננת בעיראק; בישראל מעריכים כי שני הארגונים משתפים פעולה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פקידים אמריקניים בכירים מעריכים היום (שלישי) כי החיזבאללה הוא ארגון טרור מסוכן יותר מאל-קאעידה ומהווה איום מיידי יותר מנשיא עיראק, סדאם חוסיין.

ה"ניו יורק טיימס" מדווח כי הפקידים מעריכים שלקראת המתקפה על עיראק יאיים החיזבאללה גם על ארצות הברית. לדברי הסנטור בוב גרהם, לשעבר יו"ר ועדת המודיעין של הסנאט, יש לנקוט בפעולה נגד החיזבאללה עוד לפני הפעולה בעיראק, מאחר ומדובר בארגון הטרור "המסוכן עלי אדמות", כדבריו.

עם זאת, בדיווח מצוין כי מנהיג הארגון, השייח' נסראללה, מצהיר כי הוא מעדיף להתמקד בסכסוך הישראלי-פלסטיני ובסיוע לפלסטינים ומכחיש כל פעילות המכוונת נגד ארה"ב.
 
 
יצוין כי בראשית החודש הכריזה קנדה על הוצאת ארגון החיזבאללה אל מחוץ לחוק, לאחר שזה יצא בקריאה לפלסטינים להגביר את קצב ביצוע פיגועי ההתאבדות נגד ישראלים. בעקבות הצעד הודיע הארגון כי מדובר ב"טעות חמורה שעלולה להגביר את זעם המוסלמים והערבים".

גורמי ביטחון בישראל אמרו לאחרונה כי ארגון החיזבאללה הוא ארגון הטרור החזק ביותר בעולם וכי במקרה של מתקפה אמריקנית בעיראק יסלים הארגון את פעילותו בגבול ישראל לבנון. עוד העריכו הגורמים כי אנשי אל-קאעידה משתפים פעולה עם אנשי חיזבאללה, ומנסים להקים תאי טרור בשטחים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by