בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הוארך מעצרו של חשוד בניסיון להונות בנקים 
 
 על צד אחד של השטר הוטבעה דמותו של בן צבי ובצד השני דיוקנו של עראפת (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

גל גולדווין דוד (63) חשוד בניסיון להפיץ המחאות מזוייפות בסך 800 מיליון שקל; התחזה לבעל חברת ייעוץ פיננסי ניסה לפתוח חשבונות בבנקים שונים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט האריך היום (שלישי) בשישה ימים את מעצרו של גל גולדווין דוד (63), תושב כפר סבא החשוד בניסיון להונות בנקים באמצעות הפצת המחאות מזוייפות בסך של 800 מיליון שקל.

על פי החשד, התחזה האיש לבעל חברת ייעוץ פיננסי ובאמצעות 16 המחאות מזויפות, ניסה לפתוח חשבונות בבנקים שונים. לטענת המשטרה, החשוד נהג לומר לפקידי הבנק כי הוא פותח חשבון כדי לרכוש ציורים של מארק שאגאל.

מחקירת המשטרה עולה כי החשוד ניסה להפקיד 8 המחאות בנקאיות, משוכות על שם "בנק דה ברזיל" בסניף בנק לאומי בכפר סבא. בבדיקה שנערכה בבנק נמצא כי ההמחאות מזויפות. בחקירה התברר גם כי החשוד החזיק חשבון פעיל בבנק הפועלים, שבו הציג ערבויות בנקאיות על סך עשרות מיליוני דולרים, מגרמניה, סינגפור וניגריה.

בבדיקה שערך הבנק התברר כי גם הערבויות מזויפות וכי החשוד הציג בפני הבנק 8 צ'קים מזויפים שנמשכו מחשבון בנק בקולומביה. הצ'קים, על סך 50 מיליון כל אחד, נמצאו גם הם בפשיטה שנערכה אמש על בית החשוד בכפר סבא.
 

אחים מנתניה הפיצו שטרות מזויפים שהודפסו ברשות הפלסטינית

 
משטרת מרחב השרון עצרה הלילה (שלישי) שני אחים תושבי נתניה, בחשד שהיו חברים בכנופייה, שהפיצה בחודשים האחרונים שטרות מזויפים של מאה שקלים ושל דולרים, בהיקף של מאות אלפי שקלים.

השניים נתפסו הודות לפעולתו של סוכן סמוי, שפעל במשך כמה חודשים באיזור ואסף ראיות מפלילות נגד האחים. בין הראיות שאסף הסוכן, כאלו המעידות כי השניים וחברים נוספים בכנופיה קיבלו כסף מזויף משטחי הרשות הפלסטינית, שבו נהגו לקנות מוצרים בשווקים באיזור, אותם מכרו אחר כך בכסף אמיתי.

על השטרות, שעל פי חשד המשטרה הודפסו באחת הערים הפלסטיניות, מודפסים בצד אחד דמותו של הנשיא יצחק בן צבי ובצד השני דיוקנו של יאסר ערפאת. היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרם של שני האחים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by