בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עיראק: דברי שרון על העברת נשק לסוריה - שקרים  
 
 ראש ארגון הפיקוח העיראקי: דברי שרון - שקרים (רויטרס)   
 
חדשות נענע

גם סוריה הכחישה הטענות בעניין הנשק הכימי והביולוגי; שרון: סדאם העביר נשק ביולוגי וכימי לסוריה; פרס: לא סביר שסוריה תסכים להסתכן ולהיכנס לרשימת המדינות התומכות בטרור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עיראק טוענת הערב (חמישי) כי דברי ראש הממשלה, אריאל שרון, בעניין העברת נשק כימי וביולוגי לסוריה במטרה להחביאו מעיני פקחי הנשק של האו"ם, הם שקרים מוחלטים.

חוסין מוחמד אמין, ראש ארגון הפיקוח העיראקי, מסר כי בעיות פנימיות בישראל מסתתרות מאחורי טענות שרון: "אלה שקרים מוחלטים, האשמות חסרות בסיס. האשמות מקושרות לבעיות פוליטיות פנימיות של הישות הציונית, בעיות הקשורות לבחירות".

גם סוריה הכחישה אתמול את טענות ראש הממשלה. בהודעה רשמית שמסר דובר משרד החוץ הסורי לסוכנויות הידיעות, נאמר כי מדובר בניסיון של ישראל להסיט את תשומת הלב ממאגרי הנשק הרבים של ישראל.

"ההאשמה נגד סוריה היא מגוחכת", נמסר בהודעה, "מכיוון שחתמנו על האמנה נגד פיתוח נשק גרעיני וקראנו לכל מדינות ערב להפוך את המזרח התיגון לאזור נקי מנשק להשמדה המונית - כימי, ביולוגי או גרעיני". עוד נמסר בהודעה כי "ישראל היא המדינה היחידה שעדיין מתנגדת לחתום על האמנה".

לדברי ח"כ שמעון פרס לא סביר שסדאם חוסיין יסתיר נשר כימי וביולוגי בתחומי סוריה ואין להניח שזו תהיה מוכנה להיות ברשימת המדינות התומכות בטרור.

כזכור, אמר שרון כי בידי ישראל מידע שלפיו נשיא עיראק, סדאם חוסיין, הורה באחרונה להבריח נשק כימי וביולוגי מעיראק לסוריה, כדי להסתירו מפקחי האו"ם. לדבריו, המידע טרם אומת סופית ונבדק גם ע"י ארה"ב. עיראק והרשות הפלסטינית מקיימות מגעים לתיאום עמדותיהן לקראת המתקפה ובאחרונה ביקר זכריה אל-ערא, מבכירי הפתח, בעיראק "לצרכי תיאום".

שרון גם הדגיש את הסיכון הטמון בטרור פלסטיני שעיראק עלולה לנסות ולהפעיל נגד ישראל, והזכיר כי ישראל עצרה חוליה פלסטינית שאומנה בעיראק בשיגור טילי כתף מדגם "סטרלה" וטילי נ"ט, כדי לפגוע בטיסות האזרחיות בנמל התעופה בן גוריון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by