בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ספרא היה עדיין בחיים כשהכבאים הגיעו להציל אותו 

ספרא היה עדיין בחיים כשהכבאים הגיעו להציל אותו

 
 
חדשות נענע

ככל הנראה חשד ספרא שהדפיקות על דלת הכניסה לחדר האמבטיה היו של תוקפיו האלמוניים, ולכן סרב לפתוח את הדלת. מותו נגרם כתוצאה משאיפת עשן השריפה שהתחוללה בביתו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
התפתחות בחקירת נסיבות מותו המיסתורי של המיליארדר היהודי אדמונד ספרא.

מחקירה ראשונית הסתבר שספרא היה עדיין בין החיים כאשר הכבאים נכנסו לדירה והחלו לחפש אחריו. ברגע בו מצאו אותו, הוא התעלם מתחינותיהם ונעל את דלת חדר המקלחת בו שהה. כתוצאה מהסתגרותו בחדר - נחנק למוות, כך אומר ראש התביעה במדינת מונאקו, דניאל סרדט.

סרדט הוסיף שהכבאים, מלווים באשתו של ספרא, הגיעו לדלת חדר וניסו לדבר אל ליבו של ספרא בן ה-67. לאחר שספרא לא השתכנע, ניסו לדבר אל המטפלת הצמודה אליו, שנהרגה גם היא באסון. "הוא חשד כי מדובר בתוקף וסרב לצאת", אמר סרדט. "בסופו של דבר הפחד הזה גרם למותו".

אחד מעובדיו של המילארדר אמר בעדותו במשטרה כי נאבק באופן אישי עם שני רעולי פנים שחדרו לבית ברגע בו נשמעה אזעקת האש. לדבריו, הם תקפו אותו תוך שימוש בסכינים וחיפשו אחר ספרא.

המשטרה בודקת את הסרטים שצילמו מצלמות הוידאו בתוך הבית ומחוצה לו, אך מסוכנות הידיעות אי.פי נמסר שכרגע לא נמצאו עובדות המגבות את טענותיו של העובד, כאילו פרצו לבית רעולי הפנים. היום (שבת) הוא זומן לחקירה נוספת במשטרה.

ספרא הוא אחד מהיהודים העשירים על פני תבל. הבנק שבבעלותו, ריפאבליק ניו יורק קורפ, נקנה על ידי בנק בריטי בכמה מילארדי דולרים.

המשטרה במונקו ממשיכה לחקור את הפרשה.

_________________
תרגום: גל אלון
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by