בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפרקליטות תובעת מפימשטיין מיליון שקלים וחצי 
 
 תכנן את רצח בתו מראש. אלי פימשטיין (צילומים: קמרה 2000)   
 
חדשות נענע

וזאת בנוסף לכתב האישום הפלילי שהוגש נגדו; מעצרו הוארך עד תום ההליכים; טרם הוחלט אם הוא כשיר נפשית לעמוד לדין; מכתב האישום: פימשטיין החליט לרצוח את בתו כדי לגרום סבל לאמה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הטביע את בתו באמבטיה בשבת בבוקר. הודיה זכרה לברכה
 הטביע את בתו באמבטיה בשבת בבוקר. הודיה זכרה לברכה   
הפרקליטות הגישה היום (חמישי) כתב אישום נגד אלי פימשטיין, החשוד ברצח בתו הודיה. כתב האישום הוגש בבית המשפט המחוזי בירושלים, למרות שטרם התקבלו תוצאות מהבדיקות הפסיכיאטריות שעובר פימשטיין, לבקשת התביעה.

בנוסף הגישה הפרקליטות תביעה אזרחית נגד פימשטיין בה דורשת ממנו המדינה מיליון שקלים וחצי בגין עלויות מבצע החיפושים שנערך לאחר שהודיע על העדרות בתו, בו השתתפו מאות שוטרים, שוטרי מג``ב, פרשים, כלבנים, חיילים, מתנדבים, מסוק משטרתי ועוד.

מכתב האישום עולה כי פימשטיין רצח את הודיה בדם קר ובכוונה תחילה, וכי תכנן לרצוח אותה עוד קודם ולפגוע גם באמה, רוני. בכתב האישום נטען כי פימשטיין החליט לרצוח את בתו כדי לגרום כאב וסבל לאם, עמה היה מסוכסך על רקע מחלוקת באשר לתשלום המזונות עבור הודיה והסדרת ביקוריה אצלו.

נטען כי פימשטיין החליט כבר באמצע אוקטובר השנה לרצוח את בתו ובראשית נובמבר החליט לעשות זאת בירי בראשה. הוא התכוון לירות גם באמה, רוני קדם, ולפגוע בידיה וברגליה אך להשאירה בחיים, כדי שתמשיך לסבול עד עולם מפציעתה וממות בתה.

כתב האישום טוען כי ב-3 בנובמבר, במהלך שירות מילואים, הגיע פימשטיין עם נשקו האישי מסוג אם.16, לבית המטפלת של הודיה ברמת גן. הוא ארב לבתו ולאמה בכניסה לבית וכשירדו השתיים במדרגות, דרך את נשקו והסיר את הנצרה אך ברגע האחרון חזר בו ולא ביצע את הירי המתוכנן.

בהמשך החודש, נאמר בכתב האישום, גיבש פימשטיין תוכנית רצח חדשה, כשהפעם החליט לבצע את זממו כשהודיה תבקר בביתו. הוא חפר את הבור ביער המגינים הסמוך לירושלים ואף הכין מראש שקים עם מחטי אורן, בעזרתם תכנן להסתיר את מקום הקבר. בתחילת דצמבר שב פימשטיין ליער והעמיק את הבור כך שיתאים למידות גופה של הודיה.
 

הפסיכיאטרים טרם החליטו אם פימשטיין כשיר לעמוד לדין

בשבוע האחרון עבר אלי פימשטיין סדרה של בדיקות פסיכאטריות, שמטרתן לקבוע אם הוא כשיר לעמוד לדין, אולם במשטרה טוענים, מאז תחילת החקירה, כי פימשטיין אחראי למעשיו.

עוד טוענת המשטרה כי האב תכנן את הרצח זמן רב מראש ולכן המליצו שלא להמתין לתוצאות ההסתכלות, ולהגיש את כתב האישום כבר היום.

פימשטיין נעצר בחשד שרצח את בתו הפעוטה הודיה קדם לפני כשלושה שבועות. מאז נעצר הגיע פימשטיין מדי יום להסתכלות בבית החולים הפסיכיאטרי כפר שאול בירושלים, ובשעות אחר הצהריים היה מוחזר לתאו בבית המעצר.

בבית החולים הפסיכיאטרי עדיין לא התקבלה החלטה חד-משמעית בשאלה אם פימשטיין כשיר לעמוד לדין, אך נראה כי הוא כשיר.
 

רצח את בתו, קבר אותה והודיע למשטרה על העלמה

ביום שבת ה-7 לדצמבר הודיע פימשטיין למשטרה כי בתו, הודיה בת השנה ועשרה חודשים, נעלמה מביתו בשכונת קרית היובל בירושלים. במשך שלושה ימים נערכו חיפושים נרחבים אחר הודיה, בסיוע אלפי מתנדבים, שוטרים וארגוני הצלה, באיזור ירושלים.

ביום השלישי לחיפושים נמצאה גופתה של הודיה, בעקבות מידע שהגיע לידי המשטרה, בבור שחפר אביה ביער המגינים הסמוך לירושלים. באותה עת היה האב, אלי, בחקירה בתחנת המשטרה. בעקבות מציאת הגופה נעצר פימשטיין כחשוד המרכזי ברציחתה של בתו.

פימשטיין הודה ברצח הודיה ושיחזר את הרצח לעיני השוטרים. במקביל הוא נשלח לבדיקה פסיכיאטרית. על פי הודאתו, הוא חפר את הבור בו קבר את בתו חודש קודם לכן, וביום רביעי שלפני הרצח הגיע שוב לבור והעמיק אותו. האב סיפר לחוקרים כי ביום שבת בבוקר הטביע את בתו באמבטיה, הניח את גופתה בתיק וקבר אותה ביער.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by