בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עובדי מד"א חוזרים לעבודה 
 
 למקרים דחופים יישלחו אמבולנסים רגילים   
 
חדשות נענע

וזאת בעקבות סיכום שהושג אחר הצהריים בין מנכ"ל משרד ראש הממשלה ליושב ראש ועד עובדי מד"א; הארגון מחה על התעלמות הממשלה מהקשיים הכספיים בו הוא נתון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעקבות סיכום שהושג אחר הצהריים (חמישי) בין מנכ``ל משרד ראש הממשלה, אביגדור יצחקי, ליושב ראש ועד עובדי מד``א, אלי בין, החליטו עובדי מד``א לחזור מייד לעבודה. כך נמסר מלשכת ראש הממשלה בירושלים.

על פי ההסכם שנחתם ימולאו דרישות התקציב של מד"א להמשך עבודה סדירה בשנת 2003 והפעלת נקודות ההזנקה ביהודה ושומרון ובגבול הצפון.

ארגון מגן דוד אדום השבית היום את כל הניידות לטיפול נמרץ, במסגרת השיבושים שהכריז במחאה על התעלמות הממשלה, לטענתו, מהקשיים הכלכליים בהם נתון הארגון. חובו של הארגון לספקים שונים מגיע ל-70 מיליון שקל. במסגרת החרפת העיצומים במד"א, הורה אירגון העובדים שלא להמשיך ולחסן את אנשי הרפואה הפועלים בפיקוד העורף.

מנכ"ל מד"א, אבי זהר, הזהיר השבוע כי במקרה של התקפת טילים על ישראל עלולה הפעילות החיונית של הארגון, כולל הטיפול בנפגעים ופינויים לבתי חולים, להיפגע קשות.

זהר ציין כי מד"א היה מוכן עד לאחרונה לכל תרחיש אפשרי, הצטייד בציוד ובתרופות הדרושים וערך תרגילים, אך אי העברת הכספים הדרושים להמשך עבודתו, יגרום לפגיעה קשה בפעילותו השגרתית ובמצבי חירום ומלחמה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by