בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וירג'יניה: אשתו של זוכה המיליונים בלוטו רוצה לבוא לישראל 
 
 
חדשות נענע

אנדרו וויטאקר זכה ב-315 מיליון דולר בהגרלת ה-Powerball בארה"ב; אשתו: אני רוצה לבקר במקום בו הלך ישו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בארה"ב קבע אמש (רביעי) אנדרו וויטאקר, תושב מערב וירג'יניה שיא אמריקני חדש בזכייה בודדת בלוטו. הוא זכה בסכום של 314 מיליון דולר.

וויטאקר, בן 55, הוא בעל חברות לקבלנות בניין ממערב ווירג'יניה, בחר באפשרות לקבל את הפרס בסכום גדול אחד, זאת על פני קבלתו בתשלומים על פני 29 שנים.

במסיבת עיתונאים שערך יחד עם אשתו ג'ול, אמר כי: "אני רוצה להודות לאלוהים שאיפשר לי לבחור את המספרים הנכונים, או למעשה שאיפשר למכונה לבחור את המספרים הנכונים", הוסיף. "הייתי צריך לעבוד עבור כל דבר שהיה לי בחיים. זוהי הפעם הראשונה בה קיבלתי משהו במתנה".

לדבריו הוא מתכנן לתרום 10 אחוזים מזכייתו לכנסייה אליה הוא משתייך ולהשקיע בעסקיו. אשתו של וויטאקר, סיפרה כי היא מתכננת לבקר בישראל. "הייתי מאוד רוצה לנסוע לשם. זה המקום בו צעד ישו", אמרה.

הגרלת ה- Powerball שהתקיימה לקראת חג המולד, איחדה מיליוני מנחשים מ-23 מדינות בארה"ב, אשר קיוו לזכות בפרס השלישי בגודלו שהוצע עבור הגרלה כזו בארה"ב.

הסכום הגדול ביותר שהוצע בהגרלה אמריקנית היה 363 מיליון דולר, וזכו בו במאי 2000 תושב מישיגן ואילינוי. הסכום השני בגודלו היה 331 מיליון דולר, וזכו בו שלושה משתתפים באפריל האחרון.

אמש נערכה בישראל הגרלת "הללויה" של מפעל הפיס. בהגרלה עלו בגורל המספרים 3137479. הזוכה היחיד יגרוף 50 מיליון שקלים. בעקבות מכירה של 700 אלף טפסים בהגרלת "הללויה". מפעל הפיס דיווח על הכנסה שיא שנתית של שלושה מיליארד שקלים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by