בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ניו יורק: הומלסים אספו כסף למתנת חג עבור שוטר 
 
 אמן רחוב משתזף בשלג (רויטרס)   
 
חדשות נענע

השוטר הושעה לחודש ללא תשלום, משום שסירב לעצור מחוסר דיור; מחוסרי הדיור גמלו לו על מעשהו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הכרכרה של סנטה קלאוס פרצה לשמי ניו יורק מתוך סערה, כשהיא מלווה בסופות ברקים וברוחות חזקות. מתנת החג שלו לתושבים היה מרבד לבן של שלג מסנוור, אשר הפך עד מהרה ממשאת לב למפגע סביבתי.

מכוניות החליקו בעץ נסיעה, הפסקות חשמל ארוכות הותירו אנשים רבים בחשכה בלי חימום. נמלי התעופה לה גארדיה וקנדי נסגרו, וטיסות מניוארק התעכבו. לא כולם הצליחו להגיע למשפחותיהם לחגוג. במהלך היום צפויות כמויות גדולות של שלג מעורב בגשם.

עם זאת, מזג האויר הסוער לא הצליחו להבריח את רוח החג דווקא מאלה שסובלים מהחורף במיוחד. קבוצה של מחוסרי דיור בעיר אספו 5,000 דולר, כדי להעניק מתנת חג מולד לשוטר, שסירב לעצור אחד מהם בחודש שעבר.
 

השוטר אמר שלהמלס אין לאן ללכת

 
אדוארדו דה לה קרוז סירב לעצור את האיש שנמצא במוסך במנהטן, בטענה שאין לאיש לאן ללכת בקור העז. על מחוה הומניטרי זה הושעה השוטר ל-30 ללא תשלום, בגין סירוב פקודה.

כתוצאה מכך, קרוז נאלץ להתכונן לחג בלי משכורת. מחוסרי הדיור החליטו, במחווה של הכרת תודה, להתארגן לטובת השוטר, והקימו "קרן חג" עבורו ועבור משפחתו. את הכסף אספו עהם ל ידי קיבוץ נדבות ברחובות ומכירת פחיות ובקבוקים למיחזור. חלקם אף תרמו מקצבת הסעד לה הם זכאים.

מספרם של מחוסרי הדיור בניו יורק ממשיך לעלות משנה לשנה, ומערר דיונים לגבי יחס המשטרה כלפיהם. גם לאחר סיום כהונתו של רודולף ג'וליאני ממשיכה המשטרה להקשיח יד עם דרי הרחוב. בחודש שעבר הגיש ארגון הומניטרי תביעה נגד המשטרה על מעצרים לא מוצדקים שהיא מבצעת בקרב הומלסים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by