בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האלוף עמוס גלעד - המרגיע הלאומי החדש 
 
 מוערך מאוד אצל האמריקנים. אלוף עמוס גלעד (לעמ)   
 
חדשות נענע

גלעד לא יסתפק בדברי הרגעה אלא יתפקד כפרשן לאומי שיסביר לציבור את המהלכים בשטח, את הסיכונים והסיכויים וכן את ההתפתחויות האסטרטגיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר מאבקים קשים מאחורי הקלעים הכריע היום (חמישי) שר הביטחון, שאול מופז, כי מתאם הפעולות בשטחים, האלוף עמוס גלעד, יהיה "המסביר הלאומי" במהלך המתקפה הצפויה על בעיראק. ההחלטה התקבלה בתיאום עם ראש הממשלה אריאל שרון.

האלוף גלעד כיהן בעבר כדובר צה"ל וכראש חטיבת המחקר באגף המודיעין, והוא נהנה מאמינות גבוהה בציבור, מכיר את העבודה מול התקשורת, ומוערך מאוד אצל האמריקנים.

במערך ההסברה הלאומי שהוקם במשרד ראש הממשלה, הוחלט כי גלעד לא יסתפק בדברי הרגעה כמו קודמו בתפקיד, נחמן שי אלא יתפקד ממש כפרשן לאומי שיסביר לציבור את המהלכים בשטח, את הסיכונים והסיכויים וכן את ההתפתחויות האסטרטגיות. בנוסף, הוא יעביר תדריכים יומיים לתקשורת הזרה, שיציגו את עמדת ישראל. כ-15 מתדרכים נוספים, חלקם דוברי שפות זרות כמו ערבית ורוסית, אמורים לגבות אותו - לרבות נחמן שי.

את מערך ההסברה במשרד ראש הממשלה הקימה אלוף-משנה מירי רגב, לשעבר סגנית דובר צה"ל, שנפלטה מהיחידה עקב חיכוכים קשים עם הדוברת, תא"ל רות ירון. ביישום תוכנית ההסברה היו שותפים גם ראש לשכת ראש הממשלה עו"ד דב וייסגלס, וראש יחידת התקשורת במשרד ארנון פרלמן.

יצויין כי המינוי צפוי להתקבל בקרירות במסדרונות דובר צה"ל, אולם ההכרעה הינה סופית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by