בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אבישי רביב: שמעתי שעל רבין חל "דין רודף" 
 
 תקעו לי סכין בגב. רביב (רויטרס)   
 
חדשות נענע

אולם, הוא הוסיף, השב"כ לא התעניין יתר על המידה ביגאל עמיר; טוען כי בני אילון שמע את דבריו של יגאל עמיר; לדבריו: השב"כ "תקעו לו סכין בלב וזרקו אותו לכלבים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סוכן השב"כ לשעבר, אבישי רביב, שמע את יגאל עמיר אומר שעל יצחק רבין חל "דין רודף" וצריך להרוג אותו. כך הותר היום (חמישי) לפרסום. רביב טען כי רבים אחרים שמעו את הדברים, ובהם ח"כ בני אילון. יצויין כי גם יגאל עמיר, בעדותו לפני שבוע, טען כי השר אילון ידע על הוצאת "דין רודף" על רבין.

רביב מואשם כי ידע על כוונתו של יגאל עמיר לרצוח את יצחק רבין ולא עשה דבר כדי למנוע את הרצח.

על שירות הביטחון הכללי אמר רביב כי על אף תרומתו לשירות הוא מרגיש ש"תקעו לו סכין בלב וזרקו אותו לכלבים". לטענתו מאז שנחשף לציבור הוא סובל מבעיות בריאות. עוד אמר כי מפעיליו לא התעניינו יתר על המידה ביגאל עמיר או בהתבטאויות שעסקו ב"דין רודף".

מחקירתו של יוני, ראש היחידה להפעלת סוכנים במגזר היהודי, עולה כי בכל שנות פעילות של רביב, מעולם לא בדק ראש היחידה את אמינותו של הסוכן רביב, וכן מעולם לא בדק את הגרסאות השונות שמסר בפוליגרף. הגירסה השנויה במחלוקת היתה לגבי השאלה האם ידע רביב על כוונתו של עמיר לפגוע ברבין בכינוס ב"יד-ושם", כוונה שלא יצאה אל הפועל בסופו של דבר.

מעדותו של ראש השב"כ לשעבר, עמי איילון, עולה כי התייעץ עם גורמים מחוץ לשב"כ שהמליצו לו לא להתנגד להגשת כתב אישום נגד הסוכן אבישי רביב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by