בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צרפת: המוסלמים שנעצרו התכוונו לפגע בשגרירות רוסיה 
 
 שוטרים צרפתים על רקע מגדל אייפל (רויטרס)   
 
חדשות נענע

הארבעה מצטרפים לארבעה נוספים שנעצרו בשבוע שעבר; השוטרים מצאו בדירת מסתור רכיבים אלקטרוניים וחומר בלתי מזוהה שהוסתר בבקבוקים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר הפנים של צרפת הודיע היום (שישי) כי ארבעה המוסלמים שנעצרו לאחרונה תכננו לפגוע במטרות רוסיות בצרפת, בהן שגרירות רוסיה בפריס. עוד נמסר כי מחקירתם עולה כי חלק מהם התאמנו יחד עם פעילי אל קאעידה.

החשודים שנעצרו לאחרונה מתצטרפים לארבעה מוסלמים נוספים שנעצרו בשבוע שעבר. מקורות במשטרת פאריס מסרו כי החשודים נעצרו ביום שלישי השבוע בפרבר צפונית לפאריס על ידי היחידה המיוחדת נגד טרור.

המקורות סירבו לאשר מידע שנמסר בתקשורת הצרפתית כי יש קשר בין המעצר השבוע למעצר המוסלמים הקיצונים בשבוע שעבר. וכי בדירת המסתור נמצאו רכיבים אלקטרוניים וחומר לא מזוהה בבקבוקי שמפו.

צרפת הגבירה את אמצעי הבטחון במקומות ציבוריים וזאת מהחשש לפיגוע טרור בזמן חג המולד. משטרת צרפת מסרה כי בשבוע שעבר נעצרו 3 אזרחים אלג'ירים ואזרח מרוקני אחד בזמן פשיטה על דירה בפרבר פריסאי. גם שם נמצאו רכיבים אלקטרונים וחומרים כימקלים אשר יכולים לשמש להרכב פצצה.
 
 
שר הפנים הצרפתי מסר כי, אין ספק כי תוכננו לצאת לפועל בזמן הקרוב אחד או יותר פיגועי טרור. כל העצורים הצהירו כי הם תומכים בג'יהאד. החוק הצרפתי מאפשר לעצור חשודים במעשי טרור ל-96 שעות לפחות לפני שיפתח נגדם הליך משפטי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by