בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בעקבות הפריצה הישראלית: הטיים איפס את המשאל 

בעקבות הפריצה הישראלית: הטיים איפס את המשאל

 
 
חדשות נענע

הישראלים טוענים כי הצליחו לתרום כמיליון קולות עבור רבין, במשאל איש המאה של האתר. לאחר האיפוס רבין במקום ה-18 והיטלר במקום השמיני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מגזין הטיים איפס היום את רשומות המשאל עבור איש המאה, משאל אותו עורך המגאזין באתר האינטרנט שלו כבר למעלה מחצי שנה. האיפוס נעשה לאחר פרסום הידיעה בדבר הרצת מועמדותו של יצחק רבין ז"ל על ידי קבוצת ישראלים, שאף הצליחו להביא את רבין למקום השני ברשימה.

מתכנתים מחברת "כרונוס" מיהוד החליטו, בעזרת תוכנה אותה פיתחו, להריץ את רבין בעקבות מיקומו הגבוה של היטלר במשאל. עמית רוזנר, מתכנת בחברה אמר לעיתון מעריב: "נחרדנו מהמחשבה שהיטלר ייבחר כאיש המאה. עקב כך החלטנו לעשות מעשה ולדאוג שאיש המאה יהיה בן חשוב לעם היהודי, ובפרט שיבחר במקום גבוה מהיטלר".

לטענתם, הצליחה הקבוצה לתרום כמיליון קולות להצבעה עבור רבין, ובשעות השיא הם הגיעו ל20-30 אלף קולות בשעה. בעקבות זאת הגיע רבין למקום השני ברשימה, כשבמקום הראשון ניצב אלוויס פרסלי ובמקום השלישי היטלר.

לדברי מאט דיבל, סגן עורך אתר האינטרנט של הטיים, האתר מוגן מפריצות כאלו ומ"פעילות רובוטית או תוכנת מחשב שנועדה לשלוח הצבעות מרובות". אולם, כאמור, היום איפס הטיים את המשאל, ולאחר חודשים ארוכים של הצבעה, החל את המשאל מחדש. נכון ליום א` בצהריים עומד אלוויס בראש הרשימה עם 919 קולות, היטלר נמצא במקום השמיני עם 301 קולות ורבין ירד למקום ה- 18 עם 114 קולות בלבד.

בכל מקרה, טוען דיבל, איש השנה עצמו יבחר על ידי עורכי המגאזין, "אבל טוב לדעת מה הציבור חושב".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by