בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
טענה ראשונה לשיבוט תינוק אנושי 
 
 
חדשות נענע

הכת הראלית וחברה שנויה במחלוקת טוענות כי הצליחו לשבט לראשונה תינוק אנושי; ההכרזה מתקבלת בסקפטיות בקרב הקהילה המדעית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הכת הראלית וחברת 'קלונייד' הודיעו היום (שישי) כי הצליחו לשבט לראשונה תינוק האנושי. עם זאת, ההכרזה מתקבלת בסקפטיות בקרב הקהילה המדעית הבינ"ל. זאת, לפחות עד שתסופק הוכחה כלשהיא בדבר הצלחת השיבוט. החברה טוענת כי בדיקות ד.נ.א. בלתי תלויות של התינוקת והאם יתאפשרו בעוד מספר ימים, הבדיקות עשויות לכאורה להוכיח את טענת החברה.

במסיבת עיתונאים שערכה חברת קלונייד השנויה במחלוקת טענה החברה כי שיבטה תינוקת אנושית בריאה אותם מכנים מדעני החברה בשם חווה. עוד נמסר כי התינוקת נולדה אתמול בניתוח קיסרי וכי האם שנשאה אותה וממנה שובטה התינוקת היא אזרחית ארה"ב בת 31. לא נמסר מקום הלידה.

החברה מסרה עוד כי הד.נ.א. ממנו שובטה התינוקת נלקח מתא עור של האם. ד"ר בריג'יט בויסליאר, מנכ"לית קלונייד והמדענית שלכאורה הובילה את הניסוי אמרה אמרה כי מדובר ב"הצלחה מדעית". המדענית הוסיפה כי תינוק משובט נוסף עתיד להיוולד בצפון אירופה בשבוע הבא, ושלושה נוספים צפויים להיוולד זמן קצר לאחר מכן.

עוד נמסר כי שניים מבין התינוקות הצפויים להיוולד הינם העתקים של תינוקות שמתו וכי לשם שיבוטם נעשה שימוש בתאים משומרים של התינוקות, וכי חמישה נסיונות נוספים הסתיימו בהפלות.
 

שיבוט אדם - בלתי נמנע

 
מומחים לאתיקה ולשיבוט בני אדם טוענים כי שיבוט אדם הנו צעד בלתי נמנע וכי מדענים נמצאים במירוץ לשיבוט תינוק אנושי אותו מניעים תהילה, כסף ואמונות דתיות מעוותות.

הראלים מאמינים כי הגזע האנושי הנו תוצאה של פרויקט הנדסה גנטית אותו עורכות ישויות אינטיליגנטיות מהחלל החיצון. קלוד ווריהון, מנהיג הכת הראלית אליה חברה קלונייד, רואה עצמו כנביא ומכנה את עצמו בשם ראל.

עד כה שובטו כבשים, עכברים וחיות נוספות. בחלק מהחיות המשובטות התגלו פגמים בעת שהחלו להזדקן ומדענים חוששים מהישנות הבעיות אם ישובטו בני אדם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by