בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארבעת הרוגי הפיגוע בעתניאל הובאו למנוחות 
 
 כוח צה``ל סורק את הישיבה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

יהודה במברגר נטמן בקרני שומרון; צביקה זימן נטמן במודיעין ונועם אפּטר הובא למנוחות בשילה; גבריאל חוטר נטמן בכפר אדומים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארבעת תלמידי הישיבה, שנהרגו בפיגוע הירי בעתניאל ביום שישי בערב, הובאו למנוחות. נועם אָפְּטֶר (23) הובא למנוחות הלילה בשילה. טוראי יהודה בָּמְבֶּרְגֶר (20) מקרני שומרון הובא למנוחות בצהריים ביישובו. צביקה זימן (18.5) מרעות הובא בצהריים למנוחות בבית העלמין במודיעין. גבריאל חוֹטֶר (17) מאלוני הבשן, הובא למנוחות בכפר אדומים.

בבתי החולים, הדסה עין כרם בירושלים וסורוקה בבאר שבע, מאושפזים עדיין שישה פצועים מהפיגוע. מצבו של אחד מהם בינוני והיתר פצועים קל.
 

המחבלים חיללו את ארוחת השבת

החיילים סורקים את הישיבה (רויטרס)
 החיילים סורקים את הישיבה (רויטרס)   
המחבלים חדרו ליישוב מכיוון הואדי הסמוך. הם חתכו בעזרת מספריים את הגדר שמקיפה את הישיבה ונכנסו למטבח של הישיבה. הם ירו על שני תלמידי ישיבה ששמשו כתורני מטבח, ואחר כך ירו דרך הדלת הסגורה לעבר חדר האוכל. הם גם הצליחו להשליך רימון אחד.

אחד מהם הצליח לברוח, אולם נורה למוות בתום מרדף של שעתיים על ידי כוח נח"ל סמוך לעיירה דהרייה, מספר קילומטרים מדרום-מערב לעותניאל. המחבל היה לבוש מדי צה"ל וחמוש ברובה אם-16. בסריקות שנערכו הובילו עקבות שני המחבלים לכפר הפלסטיני סמוע.

מחקירת האירוע עולה, שאחד מארבעת התלמידים ההרוגים שהיה אחראי תורני המטבח, נעל את הדלת שמובילה לחדר האוכל, ומנע פגיעה חמורה יותר בתלמידים ובאורחיהם. המחבלים לא הצליחו לפתוח את הדלת, וירו דרכה לעבר הנוכחים בחדר האוכל.
 

התרעות נוספות לקראת הבחירות והמלחמה

מנהיג הג'יהאד האיסלאמי, ראמדאן שאלאח אומר כי הפיגוע בליל שישי היה נקמה על הריגתו של מפקד הג'יהאד האיסלאמי בשבוע שעבר בקבטייה, והריגת עוד שמונה פלסטינים ביום חמישי בשטחים, בידי כוחות צה"ל ומשמר הגבול.

גורמי ביטחון מסרו אתמול כי נמשכות ההתרעות החמורות מפני פיגועים, וכי ארגוני הטרור הפלסטיניים מאיימים להגביר את ניסיונות הפיגועים לקראת הבחירות והמלחמה הצפויה במפרץ. בהתייעצות שקיימו אמש ראש הממשלה, אריאל שרון, ושר הביטחון שאול מופז, ניתנה הוראה להגביר את המעצרים ואת הסיכולים הממוקדים כדי להפחית את פעילות ארגוני החבלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by