בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נכשל הלילה נסיון פיגוע במרכז ירושלים 
 
 
חדשות נענע

מחבל ניסה לבצע פיגוע עם בלוני גז שהביא במכוניתו; עם פתיחת ברז הגז, הבלון התפוצץ; המחבל נתפס והודה במעשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחבל ממזרח ירושלים נכשל הלילה (שבת) בנסיון לעשות פיגוע ברחוב מונבז, ריכוז של מקומות בילוי בירושלים. הוא נכווה קלות מפיצוץ מכל גז שהביא במכוניתו, נתפס בקרבת מקום ונעצר לחקירה.

מסתבר שהמחבל ביקש לבצע פיגוע תופת בעזרת בלוני גז שהביא במכוניתו. עם פתיחת ברז הגז, הבלון התפוצץ. הפלסטיני נכווה קל ונמלט מהמקום. שוטרים שראו אותו נמלט פתחו במרדף אחריו, שלפו את נשקם ועצרו אותו. הצעיר פנה אליהם ואמר: אני המחבל.

מפקד מחוז ירושלים, ניצב מיקי לוי, שקיים תדרוך במקום, אמר כי הצעיר סיפר בחקירתו כי הוא עבד בפאב ברחוב לפני שבעה חודשים. גורמים במשטרה ציינו כי הצעיר הכיר את המקום והחנה את רכבו בסמוך לכניסה של אחד הפאבים ברחוב. ההערכה היא כי הצעיר ביצע את הפיגוע על דעת עצמו ולא בחסות של ארגון טרור כלשהו.

את רחוב מונבז בירושלים פוקדים מידי סוף שבוע צעירים רבים, הבאים לבלות במקום. בשעת הפיצוץ היו בתי הקפה והפאבים ברחוב מלאים. לדברי גורמים במשטרה נמנע אסון כבד.

איזור מגרש הרוסים ידע בעבר מספר פיגועי התאבדות ופיצוץ מכוניות תופת. למעלה מחודש עבר מאז הפיגוע באוטובוס קו 20 בקרית מנחם בעיר, בו נהרגו 11 בני אדם. למשטרת מחוז ירושלים היו התראות כלליות על כוונת מחבלים לבצע פיגוע, אך אף התראה לא הוגדרה כנקודתית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by