בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סטודנטים זועמים על שאלוני קבלה למכללות אמריקניות 

סטודנטים זועמים על שאלוני קבלה למכללות אמריקניות

 
 
חדשות נענע

נציגי המכללות: זו דרך לבדוק את היצירתיות של המועמדים ולעזור לצוות שלנו לא להרדם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פעם, וזה לא היה מזמן, בשאלוני הקבלה למכללות ולאוניברסיטאות בארצות הברית, היו צריכים המועמדים לכתוב חיבורים משמימים, באנליים וצפויים. משהו בסגנון "כתוב על עצמך 250 מילה" או מקסימום חיבור קצר בנושא אקטואלי. לא עוד. הוושינגטון פוסט מדווח כי לאחרונה מתלוננים מועמדים רבים כי עליהם להתמודד עם דרישות מוזרות ותמוהות.

בין נושאי החיבורים בהם נתקלים המועמדים: "האם קרפדה יכולה לשמוע? הוכח", או "כתוב סיפור שמתחיל ב`שנים רבות לאחר מכן הוא זכר את החוויה הראשונה שלו עם קרח`, וכוללת התייחסות לזוג גרביים חדש, ציון דרך היסטורי, כף/מזלג, חיה מבויתת ועבודותיו של שייקספיר".

נציגי המכללות אומרים כי הם רוצים שהשאלות ימשכו מועמדים על ידי העברת מסר של גישה דינמית ומתקדמת לעולם האינטלקטואלי. במקרים אחרים השאלות המוזרות עוזרות לזהות את הכותבים וההוגים המוכשרים בין המועמדים, או לפחות למנוע מהצוות להירדם משעמום בזמן קריאת השאלונים.

אלא שההסברים האלו לא משכנעים את המועמדים ולא את הוריהם. מריאן קאר, שבתה נתבקשה על ידי אוניברסיטת וירג`יניה לכתוב חיבור על "מהי המילה האהובה עליך, ומדוע".

קאר, שהגדירה את הבקשה כ"סיוט", אמרה כי "גם אחרי 40 שנה אין לי מילה אחת שיכולה להגדיר את הניצוץ בחיי. איך הם מצפים שילדים יעשו זאת?"

אבל הם מצפים. במסגרת עולם הרייטינג וניסיון האוניברסיטאות והמכללות לשדר קידמה ורוח צעירה, התבקשו המועמדים לאוניברסיטת שיקאגו לכתוב פיילוט לתכנית טלוויזיה, שתכלול בן השאר אופרה גרמנית, המאמן האישי של אנריקו פרמי, האוזן הקטועה של ואן גוך וליצן מושחת. מי אמר שהאקדמיה משעממת?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by