בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
איומים ברצח בפורום "רייב נגד הכיבוש" של נענע 
 
 הפגנה תוך כדי ריקוד (רויטרס)   
 
חדשות נענע

מנהל הפורום, אסף כהן, הגיש תלונה במשטרה בגין איומים נגדו ונגד אורי אבנרי; אבנרי התארח בפורום, כשמשתתפים אנונימיים ניצלו את המעמד לצורכי הסתה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביום שישי האחרון הגיש אסף כהן, מנהל פורום "רייב נגד הכיבוש" בנענע, תלונה במשטרה בגין איום ברצח והסתה.

הסיבה לתלונה היא שיומיים קודם לכן התארח אורי אבנרי בפורום, ובמהלך הראיון הוצף הפורום בלא פחות מ-250 הודעות שטנה. אנשים מסויימים ניצלו את הפורום כדי לפרסם איומים לרצח נגד אבנרי וכהן, וכדי להשמיע את קריאתם למען "שואה לערבים".

הראיון בנענע התקיים לרגל אירוע "רייב נגד הכיבוש 2", שמתוכנן להיערך בצהרי יום שישי, 3 בינואר, מול חוות השקמים, ביתו של אריאל שרון.
 

אלפים השתתפו ברייב הקודם

 
כ-4,000 משתתפים הגיעו לרייב הראשון, שהתקיים בחודש מאי השנה ברחבת מוזיאון תל אביב. האירוע, הוגדר כמסיבת ענק במחאה על פעולות צה"ל בשטחים נפתח בדקת דומייה.

את עלויות האירוע, שהסתכמו בכ- 10,000 דולר, מימנו תרומות של אנשים פרטיים. קואליציית השלום תרמה שירותי דפוס, ועזרה בהפצת דבר האירוע. השתתפו בו 12 תקליטנים, ואמנים רבים שהקרינו עבודות וידאו על מסכי ענק.

האירוע הצפוי להתקיים בינואר, ייפתח בשיירת מכוניות שתצא מחניון "רידינג מערב" בתל אביב בשעה 11:30 ותיסע כל הדרך אל הנגב, מלווה במשאית עם מערכת סאונד עד לחוות השקמים.

גם הפעם צפויים המפגינים לרקוד לצלילי מוסיקה אלקטרונית רוויה מסרים פוליטים, המושמעת על-ידי תקליטנים יהודים וערבים. בין התקליטנים: אורי ליכטיק, אבנר מלכה, ירון סובל ותאמר נעפר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by