בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סקר: מרגרט תאצ'ר - האשה הנערצת ביותר בארה"ב 
 
 
חדשות נענע

אשת הברזל עקפה את הזמרת והשחקנית ג'ניפר לופז; עוד ברשימה: הסנאטורית קלינטון ולורה בוש שבעלה הוא הגבר הנערץ ביותר זו השנה השנייה ברציפות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סקר חדש שערך מכון גאלופ קובע כי האמריקנים מעריצים את ראש ממשלת בריטניה לשעבר, מרגרט תאצ'ר יותר מאשר את הזמרת והשחקנית ג'ניפר לופז. אתר האינטרנט Ananova מדווח היום (ראשון) כי "אשת הברזל" העפילה לראש הרשימה בעוד שלופז נגררת אחריה במקום השישי.

ברשימת הדמויות הנערצות על האמריקנים מופיעות הסנאטורית הילרי קלינטון, אשת הנשיא לורה בוש, השחקנית ובעלת תוכנית הטוק שואו, אופרה ווינפרי ובהמשך גם מזכירת המדינה לשעבר, מדליין אולברייט, והסנאטורית אליזבת' דול. מסתבר כי שבעה אחוז מבין הנשאלים השיבו כי קלינטון היא החביבה עליהם ביותר, בעוד שבוש ווינפרי קיבלו שישה אחוזי הערצה כל אחת.

בקטגוריית הגברים, הוכתר זו השנה השנייה ברציפות נשיא ארה"ב, ג'ורג' וו. בוש כגבר הנערץ ביותר בעולם. 28 אחוז מהגברים הנשאלים השיבו כי הם מעדיפים את בוש על פני הנשיא לשעבר, ג'ימי קרטר, שמקרטע אחריו ברשימה. מזכיר המדינה האמריקני, קולין פאוול, האפיפיור, יוחנן פאולוס השני, הנשיא לשעבר, ביל קלינטון, והכומר בילי גראהם זכו כל אחד לשניים עד ארבעה אחוז מקולות הנשאלים.

הסקר הטלפוני נערך החודש בקרב 1009 בוגרים. המשיבים נשאלו לציין מיהם שני האנשים הנערצים עליהם ביותר.

רק אדם אחד מעולם הבידור הצליח להעפיל לראש רשימת הגברים הנערצים: השחקן זוכה פרס האוסקר דנזל וושינגטון. הוא סגר את העשירייה הפותחת את הרשימה יחד עם נשיא דרום אפריקה לשעבר, נלסון מנדלה, סגן נשיא ארה"ב לשעבר, אל גור והנשיא לשעבר, רונלד רייגן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by