בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פיטורים בבנק הפועלים: פגישה נוספת הסתיימה במבוי סתום 
 
 לא היתה לנו ברירה. שרי אריסון (ערוץ 1)   
 
חדשות נענע

נראה כי הצדדים ייפגשו מחר שוב טרם הדיון שייערך בבית הדין האזורי לעבודה; גורמים בהסתדרות: מדובר בניסיונות עקרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פגישה נוספת בין נציגי הנהלת בנק הפועלים, ההסתדרות וועד עובדי הבנק הסתיימה הערב (שלישי) ללא תוצאות. הצדדים שנו בכוונת ההנהלה לפטר 900 מעובדי הבנק. נראה כי הצדדים ייפגשו מחר שוב טרם הדיון שייערך בבית הדין האזורי לעבודה בעטירת ההסתדרות לבטל את הפיטורים. דווח כי בבנק הפועלים דחו את הצעת ההסתדרות להמיר את הפיטורים בקיצוץ שכר.

מוקדם יותר השבוע הסתיימה פגישה קודמת בין הצדדים. לטענת גורמים בהסתדרות מדובר בניסיונות עקרים, ולהערכתם אין מנוס מהתערבות בית הדין לעבודה. בהסתדרות מאיימים כי אם לא תושג הסכמה היא תנקוט עיצומים במערכת הבנקאית. חטיבת הבנקים בהסתדרות הכריזה על סכסוך עבודה.

בתחילת השבוע החליט בית הדין האזורי לעבודה בת``א כי הליך פיטוריהם של 900 עובדי הבנק יוקפא לשלושה ימים שבמהלכם ינהלו נציגי הנהלת הבנק, הוועד וההסתדרות מו``מ על כל הסוגיות השונית במחלוקת. בכיר בבנק הפועלים אמר כי מספר המפוטרים מהבנק לא ישונה במו``מ עם ההסתדרות, והוסיף כי מדובר במאבק פוליטי ומאחורי הקלעים פועלים שחקנים נוספים, בהם הבחירות ולחצים שמפעילים ועדי העובדים ביתר הבנקים.
 
 
שרי אריסון, מבעלי השליטה בבנק הפועלים אמרה בשבוע שעבר, במסיבת עיתונאים שכינסה בנושא הפיטורים בבנק, "לא היתה לנו ברירה. אם לא היינו מפטרים היתה לנו בעיה בעוד שנתיים שלוש".

אריסון הוסיפה כי אינה מוכנה להשמצות ולהסתה. "אנחנו רגילים במדינה לעשות צעדים רק לפני קריסה", אמרה אריסון והוסיפה, "כשהנהלת הבנק החליטה לפטר 900 מעובדי הבנק הבנתי כי אין לנו ברירה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by