בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פריס: סבל בשדה התעופה נעצר לאחר שברכבו נמצא נשק 
 
 מאז אמצע החודש עצרה המשטרה בפריס 9 אזרחים ממוצא ערבי (רויטרס)   
 
חדשות נענע

העובד, ממוצא אלג'יראי, נעצר בעקבות מידע על אקדח וחומרי נפץ שהחזיק בתא המטען; כמה מבני משפחתו נעצרו בעקבות חיפוש בביתו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משטרת צרפת עצרה עובד מטען בשדה התעופה 'שארל דה גול' בפריס,לאחר שברכבו נמצאו כלי נשק אוטומטיים, חומרי נפץ ומרעומים. האדם, ממוצא אלג'יראי, נעצר בשבת לאחר שהתקבל מידע מעובר אורח שראה את הנשק בתא המטען של רכב שחנה בנמל.

העצור, צעיר בן 27, מתגורר בפרבר בונדי בצפון פריס ואין לו עבר פלילי. מתוקף תפקידו כסבל יש לו אישור ביטחוני להכנס לאיזורים מסויימים בשדה התעופה שאינם פתוחים לכל הציבור. עם מעצרו הגיעו למקום קצינים של היחידה נגד טרור, אשר השקיפו על הפעולה.

אביו של החשוד, שניים מאחיו וחבר של המשפחה נעצרו, לאחר חיפוש שנערך בדירתו. בתא המטען של מכוניתו נמצאו אקדח אוטומטי, מכונת ירייה, חמש חתיכות של חומר נפץ פלסטי ושני מרעומים. המשטרה רשאית להחזיק את החשוד במעצר עד 4 ימים, מבלי שיוגש נגדו כתב אישום.

משטרת פריס ביצעה בשבועיים האחרונים כמה מעצרים של חשודים בחברות בארגונים מוסלמים קיצונים שתיכננו, לדברי הרשויות, פיגוע בשגרירות הרוסית בעיר. לדבריה, נתפס ציוד להכנת פצצה לפחות באחת הכתובות שנבדקו בפרברי פריס. בסך הכל נעצרו 9 אנשים מאז אמצע החודש, אז נתפסו 4 חשודים בפרבר לה-קורנואב. כל העצורים הם ממוצא אלג'יראי או מרוקני.
 
 
לפני כשנה המריא משדה התעופה שארל דה גול הבריטי ריצ'ארד ריד, המכונה "נעלי הנפץ", שהטמין בנעליו חומר נפץ, שבאמצעותו התכוון לפוצץ את המטוס. הוא נעצר ונשפט בארה"ב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by