בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
15 שנה למסיע המחבלים לנווה שאנן; 7 שנים למסייע לתנזים 
 
 עונש חסר תקדים. זירת הפיגוע בנווה שאנן   
 
חדשות נענע

חאלד עשור, תושב יפו, הורשע בסיוע לרצח בזכות עסקת טיעון; בפיגוע נהרגו חמישה בני אדם; מוחמד אבו זר הורשע בשיתוף פעולה עם ארגון התנזים; סייע בהעברת המחבלת לקריית יובל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חאלד עשור מיפו, שהורשע בסיוע לרצח לאחר שהסיע את המחבלים המתאבדים שבצעו את הפיגוע בנווה שאנן, בערב תשעה באב, לפני כחצי שנה, נידון היום (שני) ל-15 שנות מאסר בפועל. כמו כן שללו השופטים את רשיון הנהיגה שלו ל-15 שנים. העונש הכבד הינו חסר תקדים ונועד בעיקר כדי להרתיע. בפיגוע נהרגו חמישה בני אדם.

חאלד עשור, בן 41 מיפו, הורשע בסיוע לרצח בזכות עסקת טיעון, שהושגה בתחילת החודש בין הפרקליטות לסניגוריה. התביעה טענה בתחילה כי עשור ידע שמדובר במחבלים מתאבדים ולא עשה דבר כדי למנוע את הפיגוע, אך הסכימה להתפשר לאחר שהתגלה קושי ראייתי להוכיח זאת. הטיעונים לעונש יושמעו בעוד כשבועיים.

יצויין כי זו הפעם השניה בתוך זמן קצר שהפרקליטות לא מצליחה להביא להרשעת מסיעי מחבלים מתאבדים ברצח, אלא בסיוע לרצח בלבד. לפני כחודש קבע בית המשפט שלא ניתן להאשים את מחמוד נאדי, שהסיע את המחבל המתאבד לפיגוע בדולפינריום ביוני 2001, ברצח אלא בעבירה של סיוע לרצח בלבד.
 

שבע שנות מאסר לנהג מונית ששיתף פעולה עם התנזים

בתוך כך, גזר היום בית הדין המחוזי בירושלים, שבע שנות מאסר בפועל ושנתיים מאסר על תנאי על מוחמד אבו זר, נהג מונית שהורשע בשיתוף פעולה עם ארגון התנזים. נהג המונית נהג לבדוק את מחסומי הדרכים של כוחות הביטחון עבור התנזים וסייע בהעברת מחבלת מבית לחם שביצעה את פיגוע ההתאבדות במרכז המסחרי בקרית יובל בירושלים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by