בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
זייפו כרטיסי אשראי בעזרת וידאומטים 

זייפו כרטיסי אשראי בעזרת וידאומטים

 
 
חדשות נענע

אב ובנו נעצרו בחשד שטמנו קוראי נתונים בווידיאומטים; בביתם נמצאו 15 אלף כרטיסי אשראי מזויפים ורשימות של מספרי כרטיסי אשראי שיועדו לשכפול

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גבר בן 45 ובנו בן ה-16 נעצרו בחשד לזיופים של כרטיסי אשראי וניצולם לקניית מוצרים שונים, בשווי עשרות אלפי שקלים. השניים, תושבי פתח תקווה, יובאו היום (שני) להארכת מעצרם בבית משפט השלום בפתח תקוה.

בחיפוש שערכו חוקרי המשטרה בביתם לאחר מעצרם אתמול נמצאו 15 אלף כרטיסי אשראי מזויפים ורשימות של מספרי כרטיסי אשראי שיועדו לשכפול, מכשיר ששימש לקריאת הנתונים וציוד רב שנרכש במרמה.

האב ובנו התקינו מכשירים קוראי נתונים בתוך מכשירי וידיאומטים. אחת לכמה ימים הגיעו למכשיר הווידיאומט, לקחו את קורא הנתונים ופיענחו את מספרי כרטיסי האשראי. לאחר שקיבלו את הנתונים שיכפלו השניים בביתם כרטיסים תואמים.

מעצרם התאפשר לאחר שבמשך שבועיים עקבו שוטרי משטרת פתח תקוה וחוקרי חברת האשראי לאומי קארד אחר פעילותם של השניים, ותיעדו את החשודים כשהם מבצעים את הרכישות באמצעות הכרטיסים המזויפים.
 

כתבי אישום נגד זייפני כרטיסי האשראי של דיסקונט

בתוך כך, כתבי אישום הוגשו היום בבית משפט השלום בתל אביב נגד אילן חנוכה ורמי מכתבי, בני 32 מתל אביב, הנאשמים בפרשת הונאת כרטיסי האשראי של בנק דיסקונט. הפרקליטות מבקשת היום להאריך את מעצרם עד תום ההליכים בטענה שהשניים הם "חלק מרשת מסועפת של עבריינים" ואם ישוחררו ינסו לשבש את ההליכים המשפטיים נגדם.

כזכור, לפני כחודש נחשפה פרשיית הונאה וגניבה מכספומטים של בנק דיסקונט. לפי החשד נגנבו למעלה ממיליון שקלים מהבנק בשיטה דומה, שבה נקראו מספרי כרטיסי אשראי בעזרת קוראי נתונים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by