בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פקיסטאן מכחישה כי איימה על הודו בנשק גרעיני 
 
 הנשיא מושראף. מלחמה גרעינית היתה קרובה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כך אומר דובר נשיא פקיסטאן, מושראף: לדברי הדובר ציטוט הנשיא כי אם הודו היתה תוקפת את פקיסטאן בזמן המשבר ששרר בגבול המדינות בתחילת השנה הוא לא היה מהסס לפעול נגדה, אינם נכונים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דוברו של נשיא פקיסטאן, פרווז מושארף, אמר הערב (שני), כי ציטוט דברי הנשיא כאילו הוא היה מוכן להשתמש בנשק גרעיני כנגד כוחות הודו שחצו את את גבול פקיסטאן בתחילת השנה, אינם נכונים.

עוד הוסיף הדובר כי, הנשיא בסך הכל ניבא כי העם הפקיסטאני יצטרף לכוחות הצבא במידה והודו תנסה לפלוש מעבר לגבול הבינלאומי.

מוקדם יותר צוטט הנשיא בפגישה עם חיילי חיל האוויר הפקיסטאני, כי: "אני אישית העברתי מסר לראש ממשלת הודו דרך כל מנהיג בינלאומי שביקר בפקיסטאן, מסר האומר כי אם כוחות הודים ינועו אפילו צעד אחד אחרי הגבול הבינלאומי, שלא יצפו למלחמה קובנציונאלית מצד פקיסטאן".

לעומת זאת מנהיג צבאי הודי אמר, כי היכולת הגרעינית של פקיסטאן לא תרתיע את הודו מלהלחם בה.

הגנרל הפקיסטאני, פדמאנאבהן, אמר במסיבת עיתונאים כי: "היינו מוכנים לחלוטין לצאת למלחמה, כוחותינו כבר היה ממוקמים בכיוון". עוד הוסיף: "החלטה שכזאת היא באופן מוחלט, החלטה פוליטית".

המתח בין פקיסטאן והודו התעצם בתחילת השנה הנוכחית כאשר שני הצדדים שלחו כוחות לגבול המשותף לאחר התקפה קטלנית על הפרלמנט ההודי בדצמבר האחרון. ניו דלהי האשימה את איסלאמבד, בכך שסוכנות הביון הפקיסטאנית היתה המוח מאחורי ההתקפה שבעקבותיה נהרגו 14 אנשים. פקיסטאן הכחישה כל קשר להתקפה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by