בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וול-מארט עשתה הפלה לברבי 
 
 מידג`. הוגלתה ממדפי הרשת (רויטרס)   
 
חדשות נענע

האם ברבי יכולה ללדת ילדים? לדעת לקוחות החנות עדיף שתמשיך לשחק ברופא ואחות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מידג', חברתה משכבר הימים של ברבי, התחתנה ועכשיו היא בהריון, מה שגרם לרשת החנויות האמריקנית וול-מארט לשלוף אותה מהמדפים לאחר שלקוחות התלוננו על הבובה.

הבובה מידג' הנמכרת כחלק מסט "המשפחה השמחה", עונדת טבעת נישואין זעירה ובטן הניתנת לניתוק עם תינוק המכורבל בתוכה. בעלה, אלן, ובנם בן ה-3 ראיין נמכרים בנפרד.

דוברת חנות וול-מארט, מליסה בריהיל, טענה כי הלקוחות התנגדו בעיקר למכירתה של הבובה בנפרד, דבר היכול להתפרש כביכול שהבובה ההריונית היא בגיל העשרה, יותר מאשר למכירתה כחלק משאר בני משפחתה.

לדברי בריהיל, החברה הגיעה להחלטה בהתאם לדרישת לקוחותיה, וזאת למעשה היתה הסיבה להרחקתה. הלקוחות כנראה לא היו מרוצים מההיצע.

חברת מאטל, המייצרת את ברבי, טענה כי "המשפחה השמחה" יכולה לעזור להורים לדון בנושא ההריון, ללא צורך בתיאורים גרפיים המהווים חלק בלתי נפרד להסבר לתהליך הרבייה. עוד הוסיפו כי, הבובות יכולות לעזור לילדים בין הגילאים 5 ו-8, לבטא את רגשותיהם לפני היוולדו של התינוק החדש.

לורה ג'מיסון, לקוחה ברשת וול-מארט מאשימה את החברה בדו-פרצופיות, לדבריה החברה הורידה את בובת ברבי בגלל שהיא בהריון, אבל עדיין מוכרת אקדחי צעצוע וכלי נשק?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by