בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב: סין מפתחת צוללת חדשה על בסיס ידע צבאי גנוב 

ארה"ב: סין מפתחת צוללת חדשה על בסיס ידע צבאי גנוב

 
 
חדשות נענע

הצוללת הסינית תישא טילים שיוכלו לפגוע בכל חלק בארה"ב. גורמים בסי. איי. איי מסרו כי הצוללת פותחה על בסיס ידע צבאי שנגנב מהאמריקנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הסינים מפתחים בימים אלו צוללת חדישה שתישא טילים לטווח ארוך ובינוני, כך חושף היום העיתון "וושינגטון טיימס". הצוללת ששמה "ג`ולאנג", גל גדול בסינית, תישא 12-16 טילים לטווח ארוך ובינוני, המבוססים כנראה על טילי DF-31 אמריקנים. "זוהי יכולת חדשה ומסוכנת" הזהיר היום מקור בכיר במודיעין האמריקני.

לפני כחודשיים התפרסמה בארצות-הברית הידיעה כי סין גנבה ידע צבאי-טכנולוגי מארה"ב. הידיעה עוררה הדים רבים, אולם עד היום טרם הוכח כי הסינים השתמשו בידע הצבאי שגנבו כביכול. גורמים במודיעין האמריקני ספרו היום ל"וושינגטון טיימס" כי גם ראשי הנפץ של הטילים החדשים שתישא הצוללת פותחו על פי ידע שנגנב מהאמריקנים.

הצוללת החדשה תונע בעזרת כור גרעיני וטווח הפעולה שלה יעמוד על 7400 מיילים ימיים. במודיעין האמריקני מודאגים מהיכולת הצפויה של הצוללת: "במקום להתקרב לארצות-הברית על מנת לתקוף אותה, תוכל הצוללת החדשה לשגר טילים מהים באזור סין, כאשר היא מוגנת על ידי מטוסי חיל האוויר של סין" אמר מקור בסי. איי. איי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by