בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מנהיגי התנועה האסלאמית חשודים בהסתה 

מנהיגי התנועה האסלאמית חשודים בהסתה

 
 
חדשות נענע

נחקרו במשטרה, וחומר הראיות יועבר ליועמ"ש ולפרקליטות; לאחרונה נסגרו בטאון התנועה ומספר עמותות הקשורות בה; חטיב: הממסד בונה קיר גבוה בין שני העמים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משטרת מחוז ירושלים זימנה היום (שלישי) לחקירה את יו"ר הפלג הצפוני של התנועה האיסלאמית, השייח' ראאד סאלח, וסגנו השייח' כמאל חטיב. השניים נחקרו בחשד להסתה. המשטרה תעביר את חומר החקירה למשרדו של היועץ המשפטי לממשלה, אלייקים רובינשטיין, ולפרקליטות המדינה.

הראיות נגד שני המנהיגים מתבססות על נאומים שנשאו בעצרת המונים שנערכה בספטמבר במגרש הכדורגל באום אל-פאחם, לציון העצרת השנתית השביעית של התנועה, שנערכה תחת הכותרת "אל-אקצה בסכנה".

עם סיום החקירה אמר סלאח, שלדעתו מדובר בחקירה "מוזרה ולא ברורה שמטרתה להתנגש במגזר הערבי בכלל ובתנועה האיסלמית בפרט". הוא התלונן, שבשנה האחרונה לא יכול היה לצאת לחו"ל, בטאון התנועה נסגר וכן עמותו הקשורות בה.

השייח' כמאל חטיב אמר שהחקירה התקיימה על רקע סגירתו של הבטאון ופסילתם של חברי כנסת ערביים מהתמודדות בבחירות. על אלה, לטענתו, הם פרובוקציות נגד המגזר הערבי כולו. "הממסד בונה קיר גבוה יותר מדי בין שני העמים. לצערי, בכך הם מביאים עוד שנאה", אמר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by