בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פורטו ריקו: בריחה נועזת מבית הכלא השמור ביותר 
 
 טייס ההליקפטור נאלץ להשתתף בבריחה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

5 אסירים הצליחו לברוח מבית הכלא השמור ביותר במדינה; הליקפטור נחת על גג הכלא ואסף אותם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
באחת הבריחות הנועזות ביותר שנודעו במדינת פורטו ריקו, הצליחו 5 אסירים להמלט מבית הכלא השמור ביותר במדינה. זאת בעזרת הליקפטור שנחת על גג הכלא אסף אותם, כך מוסרות הרשויות המקומיות.

טייס ההליקפטור אמר למשטרה שנשכר להטיס שני בני אדם מהבירה סאן חואן, הנמצאת תחת שליטת ארה"ב, למערב העיר פונס.

אבל, כאשר ההליקפטור התקרב לעיר פונס, כיוונו שני בני האדם את נשקם לעבר הטייס ואילצו אותו לנחות על גג בית הכלא לאס-קוצ'ראס, כך מסרה המשטרה.

הטייס נאלץ לטוס לעבר אזור מבודד במרכז פורטו ריקו, קבוצת האסירים ירדה מהמסוק ונעלמה. הרשויות הרשויות הפורטו ריקניות פתחו בחיפוש אינטנסיבי אחר חמשת הנמלטים המוגדרים כאסירים "מסוכנים מאוד".

הבריחה הנועזת התרחשה בזמן טיול הבוקר של האסירים בבית הכלא. חמשת הנמלטים יצאו לרחבת הטיולים והסתננו לגג, שם חיכה להם ההליקפטור ואסף אותם.

לאחר שהוריד את האסירים, הזעיק הטייס מיד את הרשויות ודיווח להם על החטיפה. האחראי על אבטחת בתי הכלא בפורטו ריקו אמר: "זהו אירוע מדאיג ביותר, אם נצטרך נעבוד 24 שעות ביום, שבעה ימים בשבוע עד שנמצא אותם".

עוד הוסיף, כי יכול להיות שהיה שיתוף פעולה בין הסוהרים לאסירים, ואחד מקווי החקירה המרכזיים ינסה להתמודד עם השאלה, מדוע לא נורתה ולו יריה אחת לעבר ההליקפטור במטרה למנוע ממנו מלעזוב.

המשטרה מסרה כי האסירים שנמלטו כוללים ביניהם את: ג'וזה פרז רודריגז, אשר נידון ל-319 שנות מאסר באשמת רצח, ואורלנדו ואלדז קארטניה, שנידון ל-254 שנה בעוון רצח, נסיון לרצח ושימוש לא חוקי בנשק חם.

שאר שלושת הנמלטים, ויקטור גונזלס ביאז, הקטור מררו דיאז וחוזה רוחס, נידונו לעונשים של יותר מ-100 שנה כל אחד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by