בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גרמניה: הקאנצלר הכריז מלחמה על התקשורת 
 
 שרדר. מתעסק בתביעות משפטיות (רויטרס)   
 
חדשות נענע

שרדר שזכה בתיק המשפטי המורה לתקשורת לא לעסוק בספקולציה כי הוא צובע את שערו; מתכונן לעימות חזיתי נוסף בתקשורת: הפעם מעמד נישואיו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קאנצלר גרמניה, שרדר, פונה שנית לבית המשפט לאחר שזכה בפסיקה המונעת מהתקשורת הגרמנית לעסוק בספקולציה, האם הוא צובע את שיער ראשו. הפעם ביקש להוציא צו מניעה כנגד שני עיתונים יומיים האוסר עליהם לדווח על שמועות הנוגעות לבעיות בנישואיו עם אישתו הרביעית דוריס.

שני העיתונים חולקים כתב אחד המדווח מברלין. העיתונאי כתב עבור כל אחד מהעיתון כתבה המדווחת כי נישואיו של שרדר נמצאים על שרטון, וכל זאת בכלל שבילה יותר מדי זמן מחוץ לבית.

עורך דינו של אחד העיתונים, ג'והנס ווברלינג, הממוקם בעיר פרנקפורט אמר: "לא נסכים כי התקשורת תוגבל בדיווחיה רק בגלל שכך רוצה הקאנצלר". עורך העיתון טוען כי הוא די בטוח שמותר לו לפרסם זאת. דובר הממשלה אמר כי שרדר הרגיש שפרטיותו חוללה.

מוקדם יותר השנה שרדר, כתוצאה מכך שחשש כי הוא מאבד מאמינותו במהלך הקמפיין לבחירתו מחדש, תבע סוכנות חדשות גרמנית לאחר שציטטה מומחה לתדמית כשאמר כי הקאנצלר היה משכנע יותר אם לא היה צובע את שיער ראשו ומשאיר אותו בגוון אפור.

בית המשפט בהמבורג פסק במאי לטובת שרדר, וקבע כי סוכנות החדשות לא תחזור שוב על הדברים, אם תעשה זאת תשלם קנס של 262,000 דולר. הקאנלר לא הופיע בבית המשפט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by