בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לונדון: נתפס החשוד ברצח 3 נשים ובביתור גופותיהן 
 
 אנטוני הרדי. בדירתו נמצאו שרידי גופה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

גופות נשים מבותרות התגלו בפח זבל ובדירתו של אנטוןני הרדי בשכונת קמדן טאון; הרדי חשוד לפי שעה ברציחתן של אליזבת ואלאד, סאלי רוז וייט ואישה נוספת בת כ-36 שטרם זוהתה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נתפס החשוד ברציחתן של שתי נשים שגופותיהן המבותרות של התגלו לאחרונה בשכונת קמדן טאון שבלונדון ושל אישה נוספת. החשוד, אנטוני הרדי, יובא מחר (שני) להארכת מעצר בבית משפט בלונדון. הרדי חשוד לפי שעה ברציחתן של אליזבת ואלאד, סאלי רוז וייט ואישה נוספת בת כ-36 שטרם זוהתה. מקרי הרצח בוצעו בינואר ובדצמבר.

הרדי, גבר בשנות החמישים לחייו, חי לבדו בדירה, הסמוכה למקום מציאת הגופות. בחיפושים שנערכו בדירתו התגלו חלקים מגופתה של האישה המבוגרת מבין השתיים. החוקר דיוויד קוק אמר כי: "יש להתייחס למי שאחראי לרצח הזה בזהירות רבה, כיוון שאנו חוששים שהוא עלול להיות מסוכן".

חלקי הגופות, שהתגלו בקמדן טאון, בפח זבל במקום ובשקיות זבל שנמצאו בסמוך, הם שרידי גופותיהן של נערה ואישה. החלקים התגלו בעקבות דיווח של חסר בית כי מצא שרידים של שתי רגליים לאחר שנבר בפח הזבל במקום. בחיפוש נוסף שנערך במקום גילו חוקרי משטרה בתוך שקית זבל את פלג גופה העליון של אחת מקרבנותיו הנוספות של הרדי, וכאמור, חלקי גופות נוספים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by