בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר באינטרנט: מוות לברק; המשטרה חוקרת 

אתר באינטרנט: מוות לברק; המשטרה חוקרת

 
 
יוני שדמי ודביר וולק

באתר נכתב בין השאר: "על ידי המחשבה הנכונה, יוכל האדם הנכון להוריד את ברק וגם לא להיתפס". הנער ששמו מופיע באתר מכחיש בראיון לנענע כי הוא עומד מאחוריו: "הגשתי תלונה במשטרה בעניין"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר אינטרנט קורא לרצח ראש הממשלה, אהוד ברק. באתר, שנמצא על שרת בחו"ל, מופיעים טקסטים בוטים שמהווים הסתה נגד ראש הממשלה. בין השאר מכונה ברק "בוגד", ונטען כי יש "להיפטר ממנו".

בעקבות פרסום האתר בנענע פתחה המשטרה בחקירה. מגלי צה"ל נמסר כי את החקירה ינהל צוות חקירות מחשב ביחידה הארצית לחקירות הונאה.

בין השאר מופיע באתר הטקסט הבא (השגיאות במקור):
 
"למען ביטחון המדינה, הישובים והמולדת וכדי שלא ניגרר למלחמה ולגבולות אושביץ, למען עתידנו ועתיד ילדנו יש לגרום לסילוקו של אהוד ברק מהמפה הפוליטית! לצערי, הדבר לא יוכל להתבצע באופן חוקי. זאת משום שלממשלת ברק יש אמון בכנסת וזאת רק בזכות חברי הכנסת מהמפלגות הערביות. לעומת זאת: אין לו רוב יהודי בעם! מה שנותן לנו, אזרחיה היהודים והנאמנים של מדינת ישראל לפעול גם באמצעים לא חוקיים נגד ממשלה זו, הנתמכת ע"י רוצחים ומחבלים".

"מקרה רבין מוכיח שניתן ואפשר לבצע זאת!!! ע"י המחשבה הנכונה, יוכל האדם הנכון להוריד את ברק וגם לא להיתפס בעזרת צליפה מרחוק וממקום גבוה. אנשי ההבטחה המקיפים את ברק לא יוכלו לעשות דבר בנושא. כל שנותר הוא למצוא את הגיבור ובעל התושיה שיבצע זאת ויציל את עם ישראל!", נכתב.

 
 
האתר כולל גם קישורים לאתרים של ערוץ שבע ותנועת מולדת. יצויין כי לראשונה נודע על האתר מהודעה של גולש מזועזע, שפורסמה בפורום של הפורטל "וואלה".

על הדברים באתר חתום נער ישראלי, בצירוף כתובת האי-מייל שלו. בראיון טלפוני לנענע, מכחיש אותו נער בתוקף כי הוא פרסם את האתר, וביומיים האחרונים אף פרסם הודעות הכחשה בפורומים שונים באינטרנט. "האתר לא שלי, אבל מישהו השאיר שם את האי-מייל שלי ואת השם שלי", אומר הנער בן ה-17 לנענע בתגובה.

לדברי הנער, הוא קיבל איומים בעקבות פרסום שמו באתר. הוא מגדיר את עצמו כימני, ואף משתתף באופן קבוע בפורומים באתר של תנועת מולדת, אך לדבריו, הפרסום באתר מהווה "מעשה חמור מאוד, שכלל לא מייצג את דעותי. אין לי שום ניחוש מי עשה את זה, אך היום הגשתי תלונה במשטרה לגבי האתר".

ח"כ בני אלון קורא היום למשטרה להזדרז ולפרסם את מסקנותיה בחקירה, ולגלות מי פתח את האתר ומדוע, כך נמסר מסוכנות "הקול מהשטח".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by