בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אנגליה: נערה בת 14 ילדה תינוק ומיד רצחה אותו 

אנגליה: נערה בת 14 ילדה תינוק ומיד רצחה אותו

 
 
חדשות נענע

הנערה, שנכנסה להריון בלתי רצוי מחברה בן ה-15 דקרה את תינוקה למוות כי חששה מאביה. בית-המשפט שלח אותה לטיפול נפשי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נערה בת 14 דקרה את תינוקה למוות, דקות ספורות לאחר שנולד. הנערה, תושבת נוטינגהם באנגליה, נכנסה להריון בלתי רצוי מחברה בן החמש-עשרה.

בחודש השמיני אמנם הלכה לרופא ושקלה הפלה, אולם לבסוף ילדה את התינוק על רצפת המטבח בביתה. מיד לאחר הלידה פחדה הנערה שבכיו של התינוק יסגיר את הלידה להוריה, נטלה סכין מטבח גדולה ודקרה את תינוקה למוות.

רק למחרת גילה אביה של הנערה את הגופה הקטנה עטופה בשמיכה מתחת למיטתה של הנערה. לאחר שנתגלתה הגופה, הוגשה תביעה לבית-משפט באנגליה באשמה של הריגה.

העיתון הבריטי מירור מוסר כי לאחר פרסום הפרשה כתבה הנערה מכתב נוגע ללב לתינוקה המת: "אנא אל תחשוב שאמך היא יצור איום" כתבה הנערה "אני אוהבת אותך. נסה להבין את מצבי ואת חוסר האונים שלי...". הנערה מספרת במכתב כי בתחילה שהתינוקת בכתה והזיזה את רגלה היא שמחה מאוד. אולם אז שמעה את אביה עולה במדרגות, נכנסה לפאניקה ודקרה את התינוק.

שופט בית המשפט בנוטינגהם שהמכתב המרגש נגע לליבו החליט שלא לאסור את הנערה ורק לשלוח אותה לטיפול נפשי למשך שלוש שנים. בהחלטתו כתב השופט: "אלו שחושבים כי את צריכה להיענש צריכים לראות כיצד את מענישה את עצמך יום יום על מה שקרה באותו בוקר נורא".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by