בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון המורים העל יסודיים ישבית מחר את הלימודים 

ארגון המורים העל יסודיים ישבית מחר את הלימודים

 
 
רן ליאור וחדשות נענע 10

ההחלטה על השביתה התקבלה לאחר שמשרד האוצר ביטל את הדרישה להוציא צווי מניעה נגד המורים השובתים. השביתה תימשך יום אחד בלבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 

(0:22 דקות)

 
 
ארגון המורים העל יסודיים ישבית מחר (שישי) את הלימודים בבתי הספר העל יסודיים ברחבי הארץ. הארגון החליט לשבות לאחר שמשרד האוצר ביטל את דרישתו מבית הדין הארצי לעבודה, להוציא צווי מניעה נגד המורים השובתים.

בהודעה שפרסם הארגון נכתב כי מדובר בשביתת אזהרה בת יום אחד, שתתקיים בכל מערכת החינוך העל יסודית, ותכלול את כיתות ז' עד י"ד.

בסוף חודש אוגוסט, חמישה ימים לפני תחילת שנת הלימודים, החליט בית הדין הארצי לעבודה להיענות בקשת הממשלה, אליה הצטרף גם מרכז השלטון המקומי, ולהוציא צווי מניעה לשביתת המורים.
 
בין השאר כתבו השופטים, בראשות נשיא בית הדין סטיב אדלר, כי "רואים אנו לאבחן בין חירות השביתה העומדת לארגון המורים בדרישתו לחתימה על הסכם שכר ומתן תוספות שכר למורים, לבין אמצעי השביתה שבדעתם לנקוט, על דרך של שיבוש פתיחת שנת הלימודים כסדרה". לפיכך, קבעו השופטים כי "לפי שהתרשמנו (...), גישור הפערים בין הצדדים אפשרי, בעיקר בנושאים אשר על פי טיבם ניתנים ליישוב באופן מהיר וענייני".

ההחלטה אסרה על המורים להשבית או לשבש את הלימודים מה-2 בספטמבר ועד ל-6 בחודש, וחייבה את הצדדים לקיים "משא ומתן אינטנסיבי ושוטף בתום לב, ומתוך נכונות גמורה ליישב את הסכסוך ביניהם".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by