בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נאשם באונס ישלם פיצויים לאשתו על הנזק למשפחה 

נאשם באונס ישלם פיצויים לאשתו על הנזק למשפחה

 
 
חדשות נענע 10

גבר שאנס שתי סטודנטיות מאוניברסיטת חיפה נדון ל-4 שנות מאסר בפועל. גזר הדין התקדימי מרחיב את מעגל האחריות שהוטלה עליו ונקבע כי על הנאשם לשלם פיצויים גם לאשתו, על הפגיעה במשפחתו. כמו כן, יישלם פיצויים לאוניברסיטה, כדי שתוכל להגדיל את מערך האבטחה מהטרמפיאדה ממנה אסף את הסטודנטיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית משפט השלום בחיפה גזר היום (שלישי) 4 מאסר בפועל על תושב שפרעם בן 45, שהורשע במעשים בגונים בכוח בשתי סטודנטיות. מלבד פיצוי של 50 אלף ש"ח שיישלם הנאשם לכל אחת מהתמלוננות, החליט בית המשפט כי ישלם פיצויים לאשתו ולאוניברסיטת חיפה, כדי שתשפר את מערך האבטחה בטרמפיאדה, מאחר שמשם אסף הנאשם את הסטודנטיות.
 
השופט קבע כי הנאשם פגע בהתנהגותו גם באשתו ובילדיו (אילוסטרציה: הארון תחאוכו)
 השופט קבע כי הנאשם פגע בהתנהגותו גם באשתו ובילדיו (אילוסטרציה: הארון תחאוכו)   
הנאשם הורשע בעבירות של מעשה מגונה תוך שימוש בכח, כליאת שווא, תקיפה ונסיון למעשה מגונה בכח בשתי סטודנטיות מאוניברסיטת חיפה שאסף בטרמפיאדה. שופט בית משפט השלום בחיפה, זאיד פלאח, ציין בגזר הדין כי מעשיו של הנאשם מחייבים ענישה מחמירה, בכדי להבהיר לו ולדומיו שמעשים כאלה לא ייעשו. לדבריו, "הנאשם פגע בכל מי שניתן היה לפגוע בו - במתלוננות ומשפחותיהן, באשתו ומשפחתה, וכן במשפחתו הוא".

בפסק דין תקדימי, המרחיב את מעגל הזכאים לפיצויים בעבירה מסוג זה, כתב פלאח כי ניתן למקם את נפגעי העבירה באמצעות מעגלים, כשבמרכזם נמצאים העבירה ומבצעה, במעגל הקרוב ביותר אליה נמצאות המתלוננות, שהן הנפגעות הישירות ממעשה העבירה, במעגל השני נמצאים בת זוגו של הנאשם וילדיה, ובמעגל השלישי נמצאות המשפחות. לדבריו, "החברה נמצאת בכל אחד מהמעגלים הללו, שהרי כל מעשה עבירה פוגע בחברה ובאינטרס הציבורי".

מלבד פיצויים על סך 50 אלף ש"ח לכל אחת מהנפגעות ותשלום דומה לאוניברסיטת חיפה, הוא יפצה את אשתו בשכום של 30 אלף ש"ח. לדברי פלאח, פיצוי זה "נובע מפגיעתה ממעשיו הנלוזים של בעלה... במעשיו רמס הנאשם את תאו המשפחתי, כפי שהצהירה בפניי אשתו, והיא וילדיה הפכו להיות קורבן נוסף למעשיו. חייהם לא ישובו להיות כפי שהיו, והם יסבלו אישית וחברתית ממעשי הנאשם".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by