בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מתיישבי הגולן מתארגנים למאבק בנסיגה 

מתיישבי הגולן מתארגנים למאבק בנסיגה

 
 
חדשות נענע

מתכנסים היום לישיבת חירום. במקביל מנסה לגייס אריאל שרון גם את ישראל בעליה והמפד"ל למלחמת האופוזיציה בנסיגה אפשרית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ועד ישובי הגולן פתח היום במתקפה תקשורתית כנגד אפשרות הנסיגה מהגולן, עם חידוש השיחות בין ישראל לסוריה.

" אין שום סיבה בעולם שתצדיק את זה, בוודאי לא כניעה לתכתיב של רודן סורי" אמר אורי היידנר , דובר הועד, לגלי צה"ל. "אנחנו מתכוונים לגייס את העם, לקרוא לכל אדם בעל מצפון במדינת ישראל, לא לתת ידו למהלך הזה".

היום (חמישי) בשעה חמש אחר הצהריים מתכנסים ראשי יישובי הגולן לישיבה מיוחדת לדון על דרכי התגובה לחידוש התהליך המדיני בערוץ הסורי. בשלב זה כבר מדובר על מספר הפגנות בגולן וברחבי הארץ, כנגד הנסיגה האפשרית.

במקביל, פתח יו"ר האופוזיציה, אריאל שרון, במתקפה על חידוש המשא ומתן ואמר: "חידוש המשא ומתן מהנקודה בה הופסקו השיחות לפני שלוש שנים הוא כניעה מוחלטת של ממשלת ברק לדרישות הסוריות". שרון מכנס הערב פגישה של סיעות האופוזיציה בכדי לדון בצעדים הבאים. בין השאר מדובר בימין על הקמת חזית נגד ירידה מהרמה, שתכלול את כל סיעות האופוזיציה, ואולי גם המפד"ל וישראל בעליה, החברות בקואליציה.

השר לפיתוח אזורי, שמעון פרס אמר היום כי: "הסורים חושבים שיש התחייבות ישראלית לרדת לגבול של הרביעי ביוני, והאמת היא שאין שום התחייבות כזו. הנוסחאות הן מעורפלות, ובצדק, ואני לא חושב שאנחנו צריכים לפרט, לפני שמתחיל המשא ומתן, בשביל מה".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by