בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חולת סרטן על סף מוות החלימה בעזרת תפילה 

חולת סרטן על סף מוות החלימה בעזרת תפילה

 
 
חדשות נענע

הגידול נעלם תוך שמונה שבועות. טוענת כי הבריאה לאחר שעשרת אלפי מאמינים התפללו למענה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מתברר שיש מתחרים לבאבא ברוך ולבאבא סאלי. רופאה בבריטניה, החלימה מסרטן העצם במצב סופני תוך שמונה שבועות. לטענתה, תרופת הפלא שריפאה אותה היא לא אחרת מאשר עשרת אלפים מתפללים.

עיתון המירור הבריטי מוסר כי מרי שלף, 34, פסיכיאטרית בבית חולים, אמרה למומחה המטפל בה כי העלמות הגידול מגופה הוא לא פחות מאשר"נס".

הגידול בגופה של שלף התגלה בפברואר האחרון. בתקופה האחרונה התדרדר מצבה של שלף, שאושפזה בבית חולים וקיבלה את הכמות המקסימלית האפשרית של משככי כאבים. עם התדרדרות מצבה, היא הסדירה את ענייניה, כתבה את צוואתה, תכננה את הלווייתה ואף בעלה החל להתכונן לחיים כמשפחה חד הורית, יחד עם שני ילדיהם.

קבוצה של מאמינים בכנסיה הבאפיסטית בקארדיף התכנסו סביבה, התפללו למען בריאותה ומשכו אותה בשמן. לטענתה, לאחר מכן חל שיפור במצבה.

בהמשך, ביקשה שלף מחבריה להתפלל עבורה. אלו העבירו את הבקשה למאמינים נוספים, אשר העבירו אותה הלאה, כך שבסך הכל מדובר בכעשרת אלפים איש. "יש לנו הרבה חברים ברחבי המדינה, ובעולם כולו, שהתפללו למעני" אמרה שלף. "כשהרופאים ראו את תוצאות הסריקה שהראתה שהגידול נעלם הם היו המומים. הם שאלו אותי איך אני מסבירה את זה, ואמרתי להם שחברים מכל העולם התפללו למעני, וזהו כנראה כוחה של התפילה. מדובר בנס. הרופא הסכים ואמר ` כן, אני אקנה את זה. אין שום הסבר אחר לכך`".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by