בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האיחוד האירופי מאיים על צרפת 

האיחוד האירופי מאיים על צרפת

 
 
חדשות נענע

דורש מצרפת להפסיק תוך חמישה ימים את החרם על בשר בקר בריטי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נציב הבריאות של האיחוד האירופי כינס אחר הצהרים מסיבת עיתונאים בבריסל, ובה מסר כי אם צרפת לא תבטל את האמברגו על בשר בקר בריטי, ינקוט האיחוד בצעדים משפטיים כנגד צרפת.

מגלי צה"ל נמסר כי האמברגו הצרפתי על בקר בריטי נמשך, מאחר והמדענים הצרפתים טוענים כי בבריטניה עדיין לא הצליחו להתגבר על מחלת "הפרה המשוגעת".

כזכור, מחלת "הפרה המשוגעת" שפרצה לפני כשלוש שנים בבריטניה, הביאה להחרמת הבשר הבריטי בכל אירופה, ולהשמדת רוב הבשר הבריטי החשוד כנגוע.

לאחר שהבריטים נקטו בפעילויות הדרושות על מנת למגר את המחלה ואת עדרי הבקר שנפגעו ממנה, ביטלו רוב מדינות אירופה את האמברגו ומוצרי הבשר הבריטיים חזרו לשווקים.

צרפת וגרמניה הן המדינות האחרונות שעדיין לא אישרו רכישת בקר בריטי. גרמניה הודיע לפני כחודשיים כי היא עומדת לדון מחדש באמברגו, וככל הנראה לבטל אותו עוד במהלך דצמבר.

צרפת, לעומת זאת, נשארה נחושה בדעתה שלא לבטל את החרם שעל מוצרי הבקר הבריטיים. באוקטובר האחרון החלו מגדלי הבקר בבריטניה להתלונן על החרם המתמשך והלא מוצדק לדבריהם, יצאו להפגנות, ורשתות שיווק ברחבי בריטניה אף החלו להחרים מוצרים צרפתיים, תוך תמיכה הולכת וגוברת מצד הציבור הבריטי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by