בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
העם חצוי בשאלת הגולן 

העם חצוי בשאלת הגולן

 
 
חדשות  נענע

תוצאות סקר שערך עיתון 'מעריב' מצביעות על שוויון מוחלט בין תומכי ומתנגדי הנסיגה מרמת הגולן- 46 אחוזים בכל צד. ברק צופה רוב סוחף לאישור ההסכם, לכשיושג

 
 
 
 
 
 
 
 
 

סקר דעת קהל שפרסם היום (שישי) עיתון מעריב מראה כי אזרחי מדינת ישראל חצויים בשאלת הנסיגה מרמת הגולן. בין מצדדי הנסיגה ובין מתנגדיה קיים, אליבא הסקר, שיווין מוחלט, 46 אחוזים לכל אחת מן העמדות.

560 אזרחים ישראליים נתבקשו לענות על השאלה "האם תתמוך או תתנגד להסכם שלום עם סוריה שיכלול נסיגה מכל רמת הגולן ויציאת חיילי צה"ל מלבנון?", והתחלקו לשתי קבוצות שוות לחלוטין. סקר דומה שנערך בעיתון `ידיעות אחרונות` הראה תוצאות של 54 מול 45 לטובת מתנגדי הנסיגה. עם זאת 57 אחוזים ממשיבי הסקר בידיעות אמרו כי הם מוכנים לנסיגה `כמעט מלאה` מהגולן.

מינה צמח ממכון דחף, שערך את הסקר שפורסם בידיעות אחרונות, אמרה כי ישראלים יבינו טוב יותר כיצד הם מרגישים לגבי הנסיגה כשיוצג בפניהם ההסכם המלא. "בהחלט יכול להיווצר רוב משמעותי לברק", אמרה צמח, במידה ויצליח להביא הסכם שיפיל את המחסומים הפסיכולוגיים של הציבור. לפני חתימת הסכם קמפ-דיויד עם מצרים תמכו בנסיגה מסיני רק 20 אחוזים, אחריו התנגדו רק 20 אחוזים.

בראיון לידיעות אחרונות, צפה ראש הממשלה "רוב מכריע וסוחף" להסכם במשאל העם שהבטיח לקיים. "לא יהיה קל להתנגד להסכם שכמה מבכירי המפקדים לשעבר של צה"ל תומכים בו", אמר ברק. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by