בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הממשלה דנה בחידוש המו"מ עם סוריה 

הממשלה דנה בחידוש המו"מ עם סוריה

 
 
חדשות נענע

אחרי הדיון בממשלה אמור ברק לנאום בכנסת. הבוקר אומר ברק כי משאל עם על ההסכם ייתכן בתוך חצי שנה. אחר הצהריים - הפגנה גדולה נגד הנסיגה בירושלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הממשלה דנה היום (שני) בהתחדשות המשא ומתן עם סוריה לקראת פיסגת ברק-קלינטון-א-שרע שתתקיים ביום רביעי בוושינגטון. אחרי ישיבת הממשלה צפוי ראש הממשלה, אהוד ברק, לנאום בפני הכנסת ולמסור הודעה מדינית בנוגע להסכם.

ברק אמר היום כי הוא מקווה להסכם שלום עם הפלסטינים או עם סוריה בתוך חצי שנה. בהודעה שפרסם היום משרד ראש הממשלה נאמר כי "ייתכן ובתוך חצי שנה יתקיים משאל עם על אחד משני ההסכמים".

מהעיתון "הארץ" נמסר כי בנאומו בפני הכנסת צפוי ברק להגיד כי "אם יהיה הסכם זו שעה היסטורית. הדור שלנו ישלם את המחיר למען העתיד ולמען הדורות הבאים. למען קץ המלחמות, והשלום. כולם ייצאו נשכרים מההסכם, ובייחוד הדור הצעיר - חיילי המחר ששוב לא ייקראו לשפוך את דמם בקרב".

עוד צפוי ברק להגיד בנאומו כי "אני יכול רק להתחייב שנעשה הכל להשגת ההסכם האפשרי הטוב ביותר לישראל, ואותו נביא להכרעת העם".

אחרי ברק אמור לנאום יו"ר הליכוד, אריאל שרון, שצפוי לתקוף את ברק והנסיגה הצפויה של ישראל מרמת הגולן. הליכוד דורש כי משאל העם על הנסיגה יצטרך להיות מאושר ברוב מיוחס של 60 אחוז מהעם, וכי יינתן מימון מפלגות לקמפיין לקראת המשאל.

הכנסת תצביע אחרי הנאומים ותתבקש לאשר את הודעתו של ברק, וצפוי כי היא אכן תאושר, למרות הימנעות של אנשי המפד"ל מהצבעה עם שאר סיעות הקואליציה.

היום בשעה ארבע, בסמוך למועד הדיון בכנסת, צפויה הפגנה גדולה נגד הנסיגה מהגולן, בהשתתפות כל התנועות המתנגדות לנסיגה מהגולן, בהם ועד יישובי רמת הגולן, מועצת יש"ע ודור ההמשך. ההפגנה תתקיים בגן הוורדים מול הכנסת.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by