בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק בנאום בכנסת: מחיר ההסכם יהיה כבד 

ברק בנאום בכנסת: מחיר ההסכם יהיה כבד

 
 
חדשות נענע

ראש הממשלה אמר כי "השלב המכריע של המשא ומתן לא תם, הוא רק מתחיל". אריאל שרון תקף את ראש הממשלה: "ממשלת ברק נכשלה והיא זקוקה ל'הישג' כדי להרחיק ממנה את הביקורת"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה אהוד ברק נאם היום (שני) בפני הכנסת לקראת יציאתו לפיסגה עם שר החוץ הסורי פארוק א-שרע ונשיא ארצות הברית ביל קלינטון, שתיערך ביום רביעי ותחדש את המשא ומתן לשלום בין ישראל וסוריה.

בנאומו אמר ברק כי מחיר השלום יהיה כבד, אבל ישראל חייבת לשלם אותו. "מחיר ההסכם יהיה מחיר שהדור שלנו ישלם למען עתידנו, למען הדורות הבאים, למען קץ המלחמות ושפיכות הדמים, למען השלום", אמר ברק בנאום. "אחריותנו העליונה בפני ההיסטוריה, היא לפעול היום על מנת שלא נכרה שורות חדשות של קברים מחר בסכסוך שניתן היה לסיימו".

"השלב המכריע של המשא ומתן לא תם, הוא רק מתחיל. בהכרה עמוקה של כובד האחריות אני יוצא לפגישה בוושינגטון, בשליחות של שלום", הוסיף ברק.


יו"ר הליכוד, אריאל שרון, תקף את ברק בנאומו והאשימו כי הוא מנסה לעשות שלום מתוך חוסר אחריות על מנת לטשטש את כשלון ממשלתו. "הוויכוח הוא לא על הצורך בשלום. אלא על הדרך, המועד והמחיר.

"ממשלת ברק נכשלה בכל הבטחותיה, בתחום החברתי, וגילתה אטימות לב מוחלטת, והיא זקוקה ל`הישג` כדי להרחיק ממנה את הביקורת על אטימות לבה. לשם כך מוכנה הממשלה לוותר על הגולן ללא תמורה ולסכן את מדינת ישראל".

בהמשך הדיון צפויה הכנסת להצביע על הודעתו המדינית של ברק.

במקביל לדיון מתנהלת הפגנה גדולה של מתנגדי הנסיגה מהגולן, בגן הוורדים שממול למשכן הכנסת. מגלי צה"ל נמסר כי ההפגנה היתה שקטה ועברה ללא הפרעות.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by