בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תאמינו או לא 

תאמינו או לא

 
 
איליה ירוחימוביץ`

הפגנות למען פטריות הזיה באמסטרדם, צייד אמריקני שנורה על-ידי כלבו ומועמד לראשות ממשלת אוסטרליה שמצא את עצמו במצב לא נעים אחרי שנתפס על-ידי המצלמות כשהוא טועם את השעווה של אוזניו. מדור שמביא לכם את החדשות הכי הזויות, הכי מפתיעות והכי משעשעות של השבוע מרחבי העולם, והכל אמיתי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חדשות הן בדרך כלל עניין רציני, אולי אפילו רציני מדי, אבל לא במדור הזה. בכל סוף שבוע אנחנו מלקטים עבורכם את הידיעות הכי הזויות, הכי משעשעות והכי מפתיעות מרחבי הגלובוס – ידיעות שיגרמו לכם לתהות האם זה בכלל אמיתי. אז כן, הכל פה אמיתי לגמרי – תאמינו או לא.
 

הולנד: תושבי אמסטרדם לא מוכנים לוותר על פטריות הזיה

 
לפני חודש וחצי סיפרנו לכם על הצעתו של ראש עיריית אמסטרדם, יוב כהן, להגביל את מכירת פטריות ההזיה במדינה בה הסמים הקלים מותרים על-פי חוק. תושבי אמסטרדם, מסתבר, לא אוהבים בלשון המעטה את ההצעה של ראש העיר שלהם שתופסת בינתיים תאוצה, ויותר מ-100 מהם השתתפו בהפגנה נגד היוזמה בדאם סקוור – הכיכר המרכזית של העיר, שהתקיימה שם השבוע.
 
המפגינים באמסטרדם מסרבים להיפרד מהפטריות (צילום: רויטרס)
 המפגינים באמסטרדם מסרבים להיפרד מהפטריות (צילום: רויטרס)   
המפגינים חבשו כובעים בצורת פטריות ונשאו שלטים שונים, בהם ניתן היה למצוא כיתובים כגון "מתי הם יאסרו גם לחם?" ו"אני הבוס של המוח שלי". המפגינים טענו, כי מי שגורם לבעיות אחרי השימוש בפטריות הם לא המקומיים, אלא אך ורק התיירים המגיעים להולנד בשל מדיניות הסמים הרכה שלה. כהן עצמו הודה, כי אחת הסיבות ליוזמתו היא מקרה שאירע בחודש מארס, בו תיירת צעירה מצרפת קפצה אל מותה מגשר אחרי שהתנסתה בפטריית הזיה.

"החוק הזה רק יגביר את השימוש המחתרתי בסמים", אמר בהפגנה ארנו אדלארס, מחבר הספר "פטריית הקסם". לדבריו, מה שצריך לעשות באמת זה להגביר את המודעות לעניין. "רק לתיירים יש משום מה את הבעיה הזו", אמר אדלארס. "להולנדים אין, כי יש להם מידע בעניין. אמסטרדם היא כמו יעד צלייני עבור הצעירים מרחבי אירופה שבאים לכאן לתפוס ראש בכל דרך אפשרית. התייר הטיפוסי מגיע לכאן, שותה המון בירה, מעשן המון גראס ואחרי זה לוקח פטריות. זה מתכון לאסון", סיכם. (רויטרס)
 
 

אוסטרליה: מועמד לראשות הממשלה מצטדק אחרי שטעם משעוות אוזניו

מנהיג האופוזיציה באוסטרליה, קווין רוד, מי שעשוי להפוך לראש הממשלה בעוד פחות מחודש, שבר ביום רביעי השבוע שתיקה ארוכה בנושא מביך במיוחד, והסכים לדבר עליו עם עיתונאים.
 
"מעניין איך הגעתי לג'יי לנו". קווין רוד, אולי ראש הממשלה הבא של אוסטרליה (צילום: AP)
 "מעניין איך הגעתי לג'יי לנו". קווין רוד, אולי ראש הממשלה הבא של אוסטרליה (צילום: AP)   
באחד הדיונים שנערכו בבית הנבחרים האוסטרלי לפני יותר משש שנים, אז שימש רוד מחוקק פשוט של מפלגת הלייבור, תפסו אותו מצלמות הטלוויזיה כשהוא מחטט עם אצבעו באחת מאוזניו במהלך נאום של עמיתו, ומיד אחר כך מכניס את האצבע לפה.

הסרטון כמובן מצא את דרכו ל"יוטיוב", ולאחרונה הוא זוכה לכניסות רבות, מאחר ורוד כבר אינו מחוקק אלמוני, אלא המועמד המוביל לתפקיד ראש הממשלה, כשהוא מוביל בסקרים על ראש הממשלה המכהן, ג'ון הווארד, לקראת הבחירות שייערכו ב-24 בנובמבר.

אחרי שהסרטון שודר גם בתוכנית הלייט-נייט של ג'יי לנו בארה"ב, רוד לא יכל להישאר אדיש. "אני ממש מרוצה מזה", הוא אמר לעיתונאים בחיוך. "איך הגעתי לג'יי לנו? אני בטוח שכולנו, גם בחיינו הציבוריים וגם בחיינו הפרטיים, היינו רוצים שההתנהגות שלנו תהיה יותר שלמה", הוסיף הפוליטיקאי, שקודם לכן טען בתוקף כי רק גירד את אוזנו. (AP)
 

ארה"ב: צייד נורה על-ידי כלבו

כל עיתונאי מתחיל יודע שסיפור גדול באמת הוא כשאדם נושך כלב, ולא כשכלב נושך אדם. זה הרי בנאלי מדי. ומה קורה כשכלב יורה באדם? נשמע הזוי? זה בדיוק מה שקרה לצייד האמריקני ג'יימס הארסי בן ה-37 ממדינת איווה בשבת האחרונה - יום פתיחת עונת הציד של הפסיונים.

הארסי, שיצא למסע הציד עם חבריו ועמם מספר כלבים, הצליח לפגוע בציפור והלך להביא אותה, תוך שהוא מותיר את רובה הציד שלו על הקרקע. כלבו הנאמן של הארסי דרך על הרובה בדיוק באזור ההדק וירה בבעליו כמעט מטווח אפס. הצייד ביש המזל נפגע באחת משוקיו ונאלץ לעבור ניתוח. ביום שלישי הוא כבר שוחרר מבית החולים. (AP)
 

רומניה: מקומיים גנבו את נעליהם של שחקני נבחרת רוסיה ברוגבי

רגליהם של שחקני נבחרת רוסיה לפני אחד המשחקים בטורניר, הפעם עם הנעליים (צילום: רויטרס)
 רגליהם של שחקני נבחרת רוסיה לפני אחד המשחקים בטורניר, הפעם עם הנעליים (צילום: רויטרס)   
האם בכל סטריאוטיפ יש קצת אמת, או שמדובר ברוע ותו לא? לשיפוטכם: ביום רביעי, במהלך טורניר שנערך ברומניה, נאלצו שחקני נבחרת הרוגבי של רוסיה להתאמן כשלרגליהם גרביים בלבד, אחרי שגנבים מקומיים שביקרו במלון בו שהו הרוסים, הותירו את השחקנים בלי נעליים בחסות הפסקת חשמל שהיתה במקום.

התאחדות הרוגבי הרומנית מיהרה לפרסם הודעת הבהרה והתנצלות באתר הרשמי, שם נאמר: "השחקנים הרוסים שמו את הנעליים בלובי המלון, אך הן נעלמו במהלך הפסקת חשמל. המשטרה פתחה בחקירה. פדרציית הרוגבי הרומנית מצטערת על התקרית, ותציע לשחקנים האורחים נעליים אחרות, אם רק יבקשו". מעניין אם אותן הנעליים היו שייכות פעם לשחקנים של נבחרת אחרת... (רויטרס)
 

בריטניה: גילתה שבנה בחיים, אחרי שכבר שרפה את "גופתו"

ונסיים את סיכום השבוע שלנו בסיפור הזוי במיוחד, אבל עם סוף טוב. אתמול (שישי) פורסם באמצעי התקשורת בבריטניה, כי אם ממנצ'סטר שרפה את גופת בנה, רק כדי לגלות שהבן חי.
 
תומאס פארטינגטון, בנה בן ה-37 של ג'ינה פארטינגטון, הוכרז כנעדר בחודש שעבר, וגופה שענתה לתיאורו נמצאה באזור שלושה ימים אחרי היעלמותו. האם בת ה-58 זיהתה את מה שחשבה שהיה גופת בנה, וב-30 באוקטובר הגופה נשרפה לבקשת המשפחה.

מה שהאם המסכנה לא ידעה, זה שהשוטרים מצאו את בנה בעיר נוטינגהאם כבר כמה ימים קודם לכן, רק שהם שכחו לספר לה את הפרט המעניין הזה. בשל כך הגיע התיק למחלקה לחקירת שוטרים, שתנסה לברר איך קרה שאמו של הנעדר לא ידעה על מציאתו. "נסיבות האירוע מצערות", נמסר מהמשטרה, "וחקירות דחופות נמשכות כדי להבין איך זה קרה". (רויטרס)
 
לקבלת עדכונים ב-RSS על כל מדורי נענע אקטואליה, העתיקו את הלינק המצורף:
http://rss.nana10.co.il/?s=126&Cat=10576

להסבר על RSS
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by