בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"אני מקווה שאוכל להרוג 250 מכם" 

"אני מקווה שאוכל להרוג 250 מכם"

 
 
חדשות נענע

חמש קלטות וידאו של צמד הנערים שרצחו 15 מתלמידי תיכון "קולומביין" בארה"ב לפני כשמונה חודשים מגלות תמונה מפחידה של שנאה ואלימות בקרב הנוער האמריקני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חמישה סרטי וידאו שצילמו שני הנערים שבצעו את הטבח בתיכון קולומביין לפני כחודשיים, מנציחים את הזעם הגדול שחשו כלפי חבריהם בבית-הספר והממסד.

בסרטים, אותם חושף השבועון "טיים" אומרים שני הרוצחים, דילן קליבולד ואריק הריס נאצות חמורות נגד חבריהם לבית-הספר. "אני מקווה שאוכל להרוג 250 מכם" אומר קליבולד בחלק אחד של הקלטת "אם תוכלו לראות את כל הזעם שאגרתי בפנים במשך 4 שנים תבינו מה יקרה". קליבולד גם האשים את משפחתו "אתם הפכתם אותי למה שאני, הוספתם לזעמי" אמר קליבולד בווידאו.

חברו של קליבולד לרצח, האריס, מצולם בקלטת כשהוא מחזיק רובה ציד בידו ושואל את המצלמה "האין זה כיף לקבל את הכבוד שאנחנו עומדים להיות ראויים לו?" הנערים עצמם ידעו כנראה מה יעלה בגורל הקלטות שצילמו "הבמאים יריבו על הסרט הזה" מציין האריס למצלמה.

השבועון "טיים" מדווח כי הנערים לא הביעו שום בקשת עזרה בקלטות הווידאו. "אין שום דבר שתוכלו לעשות בכדי למנוע את התבצעות התכנון שלנו" אומרים הנערים בסרט הוידאו. ה"טיים" מגלה כי חוץ מלהוריהם, לא גילו הנערים-הרוצחים סימפטיה לאיש ממכריהם או חבריהם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by