בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סכסוך עבודה הוכרז בנמל חיפה 

סכסוך עבודה הוכרז בנמל חיפה

 
 
הארון תחאוכו

ההסתדרות הכריזה על סכסוך עבודה בנמל חיפה עקב הדרדרות ביחסי העבודה בין הנהלת הנמל לבין ועד העובדים, עקב התעלמות מהוועדים והתעמרות בעובדים. יו"ר איגוד עובדי התחבורה, אבי אדרי: "הנהלת הנמל גילתה אטימות וכוחניות ביחסה לעובדים". מנכ"ל הנמל: "אפעל בהתאם לאחר שאקבל את הודעת הסכסוך"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ההסתדרות הכריזה אמש (רביעי) על סכסוך עבודה בנמל חיפה, בעקבות הידרדרות ביחסי העבודה בין הנהלת הנמל לבין ועד העובדים המתלוננים על התעלמות מהוועדים והתעמרות בהם.
 
העסקה בתנאי בטיחות ירודים. נמל חיפה
 העסקה בתנאי בטיחות ירודים. נמל חיפה   
יו"ר איגוד עובדי התחבורה, אבי אדרי, אמר כי "הנהלת הנמל גילתה אטימות וכוחניות ביחסה לעובדים. מערכת יחסי העבודה נוהלה בעיקר בבית הדין לעבודה, וועדי העובדים הותקפו הן מילולית והן באמצעות ועדות משמעת".

ההחלטה על סכסוך העבודה התקבלה לאחר משאל טלפוני בוועדה לתיאום וביצוע של האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות. סכסוך העבודה יהיה בארבעה מגזרים בנמל חיפה: סקטור בתי מלאכה, סקטור מנהלי, סקטור סוואר וסקטור טרנספורט. ארבעת הסקטורים כוללים את כלל הפעילות השוטפת של הנמל.

סכסוך העבודה הוכרז בעקבות הידרדרות ביחסי העבודה בין מנכ"ל נמל חיפה, עמוס עוזני לבין וועדי עובדי נמל חיפה. לטענת העובדים חלה הידרדרות ביחסי העבודה ונוצרה התנכלות מצד ההנהלה שפוגעת בעובדים ובעבודה המאורגנת בנמל.

העובדים טוענים כי ההנהלה מתנהגת שלא בחוסר תום לב ובהתעללות בוועד. לטענתם, בסקטור בתי המלאכה נקט המעסיק בהליך משמעתי כנגד יו"ר הוועד עקב התבטאויות שהשמיע במסגרת פעילותו בוועד העובדים. עוד טוענים העובדים כי הם מועסקים בתנאי בטיחות ירודים עד כדי סיכון חיי אדם.

יו"ר איגוד עובדי התחבורה, אבי אדרי, הוסיף כי "נוצרה אווירה בלתי אפשרית בין הנהלת החברה לעובדים. ועדי העובדים הותקפו הן מילולית והן באמצעות וועדות משמעת וההסתדרות אינה יכולה להשלים עם מצב זה. חובתנו לפעול, להגן על וועדי העובדים והציבור שלהם".

מנכ"ל נמל חיפה, עמוס עוזני, אמר בתגובה כי טרם קיבל לידיו את מסמך הודעת סכסוך העבודה. "כשאקבל את המסמך אקרא אותו, אלמד ואפעל בהתאם", אמר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by