בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תאמינו או לא 

תאמינו או לא

 
 
איליה ירוחימוביץ`

הודי שהתחתן עם כלבה, אמריקני שנפצע קשה אחרי שניסה לשחרר בורג סורר בעזרת ירי מרובה ציד ומאות תנינים שברחו מחוות גידול בוייטנאם. מדור שמביא לכם את החדשות הכי הזויות, הכי מפתיעות והכי משעשעות של השבוע מרחבי העולם, והכל אמיתי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חדשות הן בדרך כלל עניין רציני, אולי אפילו רציני מדי, אבל לא במדור הזה. בכל סוף שבוע אנחנו מלקטים עבורכם את הידיעות הכי הזויות, הכי משעשעות והכי מפתיעות מרחבי הגלובוס – ידיעות שיגרמו לכם לתהות האם זה בכלל אמיתי. אז כן, הכל פה אמיתי לגמרי – תאמינו או לא.
 

הודו: אדם התחתן עם כלבה כדי להסיר מעצמו קללה

 
גבר בן 33 מהודו נישא ביום ראשון לכלבה בטקס דתי כדי להסיר מעצמו קללה, שנגרמה לו, לדבריו, אחרי שסקל למוות שני כלבים בצעירותו – כך דיווח העיתון "הינדוסטן טיימס".
 
מה לעזאזל הם הלבישו עליי? הכלבה סלבי עם החתן במהלך הטקס (צילום: AP)
 מה לעזאזל הם הלבישו עליי? הכלבה סלבי עם החתן במהלך הטקס (צילום: AP)   
החתן, פ' סלבקומאר בן ה-33, סיפר לעיתון כי חייו הפכו לסבל אחד גדול מאז שסקל למוות שני כלבים ותלה את גופותיהם על עץ לפני 15 שנים. "הידיים והרגליים שלי הפכו למשותקות ואיבדתי את השמיעה באוזן אחת", אמר. בעקבות כך פנה סלבקומאר לאסטרולוג, שאמר לו כי הדרך היחידה להסיר את הקללה היא להתחתן עם כלבה, וכך הוא עשה.

הכל(ב)ה המאושרת, כלבת רחוב שזכתה לשם סלבי, נבחרה על-ידי בני משפחתו של סלבקומאר, שרחצו אותה והלבישו אותה בבגדים הינדיים מסורתיים לקראת הטקס. החתונה התקיימה כמיטב המסורת של הדת ההינדית במקדש הנמצא במחוז טאמיל נאדו שבדרום הודו, כשאחרי הטקס קיימה משפחת החתן סעודה כיד המלך, בעוד הכלה הסתפקה בלחמניה.

חתונות מסוג זה בהודו אינן נדירות. באזורים הכפריים הנידחים במדינה, בהן רווחות אמונות תפלות, נהוג לקיים טקסי חתונה עם כלבים ובעלי חיים אחרים, כיוון שתושבי אותם האזורים מאמינים שזה עוזר להסיר קללות. (AP)
 
 

אוסטרליה: את מי מהמועמדים לראשות הממשלה רוצים האזרחים לראות בעירום?

לפני שבועיים סיפרנו לכם על המועמד המוביל לראשות ממשלת אוסטרליה - מנהיג מפלגת הלייבור קווין רוד, שנתפס בעדשות המצלמות כשהוא טועם משעוות אוזנו השמאלית במהלך דיון בפרלמנט. מסתבר, שזה לא ממש עשה רושם על אזרחי ארצו והוא ממשיך להוביל בסקרים, ולא רק בסקרים פוליטיים.
 
ואת מי אתה הייתם מעדיפים לראות בעירום? רוד והווארד לפני עימות טלוויזיוני (צילום: רויטרס)
 ואת מי אתה הייתם מעדיפים לראות בעירום? רוד והווארד לפני עימות טלוויזיוני (צילום: רויטרס)   
בסקר שערך המגזין האוסטרלי "זו", נשאלו 1,200 אזרחים אוסטרליים את מי הם היו מעדיפים לראות בעירום – את ראש הממשלה המכהן מטעם מפלגת השמרנים, ג'ון הווארד, או את מיודענו קווין רוד.

34 אחוזים מהנשאלים ענו, כי היו מעדיפים לראות בעירום את רוד בן ה-50, ורק 16 אחוזים אמרו כי היו מעדיפים לראות במערומיו את ראש ממשלתם בן ה-68. "אף אחד לא רוצה ראש ממשלה שלא נראה טוב בעירום", הסביר את פשר הסקר העורך של המגזין, פול מריל.

אגב, אם מעניין אתכם מה אומרים סקרי דעת הקהל הרציניים יותר – אלה העוסקים בסיכוייהם של שני המועמדים לראשות הממשלה בארץ הקנגורו שבועיים לפני הבחירות הגורליות - אז מצבו של ראש הממשלה הווארד לא הרבה יותר טוב מאשר בסקר של "זו", ומפלגתו מפגרת הרחק מאחורי המפלגה של רוד. (רויטרס)
 

ארה"ב: ניסה לשחרר בורג בעזרת ירי מרובה ציד ונפצע קשה מהרסיסים

תושב של עיירה קטנה הממוקמת ליד סיאטל שבמדינת וושינגטון עבד במשך שבועיים שלמים במוסך של ביתו כדי לתקן את מכונית ה"לינקולן" שלו, והצליח לטפל בכל הבעיות למעט אחת קטנה – בורג עיקש במיוחד בגלגל האחורי הימני שסירב להשתחרר.

האיש בן ה-66 לא מוכן היה לוותר, ומצא פתרון מקורי במיוחד. הוא הוציא את רובה הציד שלו מהבוידעם, וירה לעבר הבורג מטווח קצר. כתוצאה מהירי ניתזו לעברו רסיסי עופרת שפצעו אותו בכל גופו, אך בעיקר בשתי רגליו. הוא הובהל לבית החולים עם פציעות שהוגדרו כקשות, אך לא מסכנות חיים.

"הוא החליט שהוא חייב להוציא את הבורג הזה", סיפר השריף המקומי סקוט וילסון, שהוסיף כי במהלך הירי האיש שהה במוסך לבדו, ועל כן היה היחיד שנפגע. (AP)
 

וייטנאם: חיילים ופקחי טבע רודפים אחרי מאות תנינים שנמלטו מחוות גידול

חיילים ופקחי טבע בוייטנאם עוסקים בשבוע האחרון במשימה מאוד לא שגרתית – מרדף בלתי פוסק אחרי מאות תנינים, שהצליחו להימלט מחוות גידול במרכז המדינה, בעקבות שטפונות שהשתוללו באזור והצליחו לשבור את הכלובים של התנינים ביום ראשון.
 
תנין שלא ברח מספיק מהר ונלכד (צילום: רויטרס)
 תנין שלא ברח מספיק מהר ונלכד (צילום: רויטרס)   
נכון ליום רביעי הצליחו החיילים והפקחים ללכוד ולהחזיר לחווה 88 תנינים ולהרוג שמונה נוספים, כשתושבי האזור הסמוך לחווה ירו למוות בשבעה תנינים נוספים. אולם, מאות תנינים מבין ה-5,544 שהיו רשומים בחווה לפני השטפונות, טרם נלכדו והם ממשיכים להסתובב חופשיים, כשאף אחד ברשויות לא ממש יודע להעריך את מספר ה"נעדרים".

הרשויות אומרות, כי תנינים מהסוג שנמלט מהחווה, בהחלט יכולים לתקוף בני אדם ובעלי חיים, אך הן גם מרגיעות ומוסיפות, כי הם יכולים לשרוד רק במים מתוקים ולא במי מלח, כך שאין סיכוי שיתרחקו יתר על המידה ויגיעו לחופיה המתויירים של המדינה. (רויטרס)
 

רוסיה: חברי כת מסתגרים במערה ומאיימים להתאבד לקראת סוף העולם

לפחות 30 חברי כת, המאמינים בהתקרבות סוף העולם, התבצרו לפני יותר משבוע בתוך מערה הנמצאת בצלע הר מושלג במרכז רוסיה, ומסרבים לצאת – כך דיווחו ביום חמישי אמצעי התקשורת הרוסיים. לטענת חברי הכת, יש ברשותם בלון גז, והם מאיימים לפוצץ אותו ולהתאבד, אם וכוחות הביטחון ינסו לפרוץ פנימה.
 
דובר המשטרה המקומית סיפר, כי על-פי המידע הקיים ברשותו, בין במתבצרים, שנכנסו למערה ב-7 בנובמבר, יש 29 מבוגרים וארבעה ילדים. "אף אחד לא רוצה לקחת על עצמו את האחריות ולהתגרות בהם", אמר. המשטרה עורכת במקום סיורים תכופים, כדי לוודא שאיש אינו מתקרב למערה ומתגרה בחברי הכת, מחשש שיממשו את איומיהם ויתאבדו.

על-פי הדיווחים בתקשורת הרוסית, חברי הכת מאמינים שסוף העולם יגיע במאי בשנה הבאה, אך במשטרה בטוחים שהם יישברו הרבה לפני זה – ליתר דיוק כשייגמר להם המזון והדלק, בעזרתו הם מתחממים בקור הרוסי.

העיתון "איזבסטיה" דיווח, כי המשטרה עצרה את מנהיג הכת, פיוטר קוזנצוב, שלא היה בין המתבצרים. על-פי הדיווח, מדובר באדם בן 43 הסובל מסכיזופרניה, שישן במהלך החודשים האחרונים בארון מתים. הוא הובא על-ידי השוטרים למערה כדי לשכנע את מאמיניו לצאת החוצה, אך ללא הצלחה. (רויטרס)
 
לקבלת עדכונים ב-RSS על כל מדורי נענע אקטואליה, העתיקו את הלינק המצורף:
http://rss.nana10.co.il/?s=126&Cat=10576

להסבר על RSS
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by