בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"אני נרגשת עד שאיני מצליחה לבטא את המתחולל בי" 

"אני נרגשת עד שאיני מצליחה לבטא את המתחולל בי"

 
 
חדשות נענע 10

מיקי גולדוואסר, אימו של החייל החטוף אהוד גולדווסר, כותבת מכתב לבנה במלאות 500 יום לחטיפתו

 
 
 
 
 
 
 
 
 

(2:06 דקות)

 
 
"אודי שלי, 500 ימים אינני קולטת. עד היום נמנעתי מלספור את הימים אבל אי אפשר. תמיד ישנם אלו המזכירים, אז עכשיו אני יודעת. 500 ימים עברו מאז יום החטיפה הנורא, בו התבשרנו על חטיפתך. איך מסכמים 500 ימים מטורפים בדף אחד של כתיבה? והרי תרצה לדעת מה עבר עלינו. איך שרדנו 500 ימים בלעדיך, ללא צחוקיך, ללא הוויכוחים הנצחיים רק לשם ויכוח? כי הרי לפחות שנינו, אתה ואני, כל כך נהנינו להתווכח ולהתנצח. ללא הציניות המקסימה שלך, ללא אתה.

"אודי, הימים עוברים עם כל כך הרבה עשייה. הנה עכשיו, בעת כתיבתי, נמצא אבא בקנדה עם צבי רגב. אתה כבר בוודאי יודע שאבא של אלדד נקרא צבי. הוא בטח סיפר לך. אבל האם אתם בכלל ביחד? וגם עמרי, שלושתם נסעו לפגישות בקנדה.

"אז מה, להתחיל מהסוף אל ההתחלה? הכול ממילא כל כך מבולבל. אנחנו מדברים על חטיפה ולא רק חטיפה, אלא חטיפת אנשים והפשטתם מכל זכויותיהם האלמנטריות, הבסיסיות ביותר. שכל העולם המערבי של המאה ה-21 אינו יכול לתפוס בהגיונו. מעבר לבעיה האישית המשפחתית שלנו, אתם הפכתם לסמל - סמל במדינה שלנו, אולם גם סמל לחופש, לו זכאי כל פרט ופרט בעולם.

"אודי, אניח יושבת וכותבת ומבטת בתמונת הנזירה שצילמת, ומעיני זולגת דמעה. איך לא יודעתי עד כמה רגיש אתה מתחת למעטה הציניות? אני אמך. היום אני לומדת להכיר את ילדי, אהבת חיי, מחדש. אני נרגשת עד כדי כך שאיני מצליחה לבטא את המתחולל בי, ואני כל כך מתגעגעת. זה כל כך כואב. אודי שלי" מסיימת אמו של אהוד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by