בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נתניהו מכחיש כי הסכים לנסיגה מלאה מהגולן 
 
 
חדשות נענע

בראיון לחדשות ערוץ 2 דחה את טענותיו של רמון ואמר "אם הייתי מסכים לנסיגה מלאה כבר היה הסכם - אבל זה לא היה שלום בטוח למדינת ישראל"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו מכחיש הערב (שלישי) בראיון לחדשות ערוץ 2 כי הסכים לנסיגה מלאה מהגולן תמורת שלום עם סוריה כפי שטען אמש השר חיים רמון מעל בימת הכנסת.

"אני לא הסכמתי לקו ה-4 ביוני וגם לא לקו הבינלאומי מ-23`", אמר נתניהו בראיון, "אסד שאל אותי כמה מזרחה מקו ה-4 ביוני אני רואה את קו הגבול של השלום. תשובתי היתה: מייל`ס - ובעברית, כמה מיילים, שהם מספר קילומטרים... רמת הגולן כולה היא צרה מאד, וכמה מיילים משנים את התמונה כולה ומעניקים לנו יתרון אסטרטגי. במרחק כזה גם אפשר לכלול את מרבית האוכלוסייה הישראלית ברמה, אבל כמובן שלא נכנסתי לדיון כזה עם אסד כי ברגע שהבהרתי לו כי אני דורש להישאר למעלה, ולא לרדת מהרמה נפסקו השיחות``, דברי נתניהו.
 

"מנסים להיאחז בי כעלה תאנה"


ראש הממשלה לשעבר הדגיש כי אם היה מסכים לנסיגה מלאה כבר היה הסכם - אבל לדבריו, זה לא היה שלום בטוח למדינת ישראל: ``מה שמבטיח שלום מול מדינה רודנית כמו סוריה, זו רק היכולת להגן עליו גם בעת מלחמה. לא הסכמתי לרדת בכלל מהרמה - הייתי מוכן להגיע להסדר על הרמה. זה ההבדל ביני לממשלה הנוכחית - אחרת לא היו מנסים לסלף את דברי כדי להיאחז בי כעלה תאנה``, אמר נתניהו בראיון.

נתניהו הוסיף כי מעשיו של ברק ייבחנו לפי התוצאה: ``ישראל צריכה להישאר על הגולן, להחזיק בחרמון, לדלל את הצבא הסורי מערבית לדמשק, ולמנוע מכירת נשק אמריקני מתקדם לסוריה".

 

רמון: "לא יעזרו ההתחמקויות"


השר חיים רמון מסר בתגובה כי לא יעזרו כל ההתחמקויות וכי הוא עומד מאחורי טענותיו שבתקופת הממשלה הקודמת הוגש לסוריה מסמך מטעמו ועל דעתו של נתניהו, ולפיו ישראל תיסוג מכל הגולן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by