בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וייצמן דוחה האשמות הימין 

וייצמן דוחה האשמות הימין

 
 
חדשות נענע

הנשיא וייצמן נפגש עם יו"ר ש"ס כדי לדון בעמדתה של ש"ס בנוגע לתהליך השלום עם סוריה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הנשיא עזר וייצמן דחה הערב (רביעי) את טענות הימין כי הוא מטיל את כובד משקלו בנושאים פוליטיים, באומרו כי יכולתו לפעול למען נושאים חשובים לו היא "כל הכיף" שבלהיות נשיא.

גורמים פוליטיים בימין ביקרו היום את הנשיא, על כך שהוא מתערב במהלכים הפוליטיים במדינה לטובתו של ראש הממשלה, אהוד ברק, והאינטרסים של הקואליציה.

וייצמן נפגש הבוקר עם יו"ר ש"ס, השר אלי ישי, יומיים אחרי שש"ס נמנעה מלתמוך בהודעתו המדינית של ראש הממשלה אהוד ברק על חידוש המשא ומתן לשלום עם סוריה. ש"ס היא גורם מפתח ביכולת של ראש הממשלה ברק להעביר בכנסת הסכם שלום עתידי עם סוריה.

מגלי צה"ל נמסר כי וייצמן וישי דיברו על תהליך השלום בין ישראל וסוריה, ובין השאר דנו גם במפגש אפשרי בין וייצמן למנהיג הרוחני של ש"ס, הרב עובדיה יוסף. מחר אמור הרב עובדיה לפגוש את יו"ר הליכוד, ח"כ אריאל שרון.

בצאתו מהפגישה אמר הנשיא וייצמן כי לא הופתע מהביקורת בימין על פגישתו עם ישי. כשנשאל מה יקרה לדעתו אם לא יושג הסכם שלום סוריה, אמר וייצמן כי "במצב כזה ניגרר למלחמה".

ועוד באותו עניין: השרים נתן שרנסקי מישראל בעליה ויצחק לוי מהמפד"ל נפגשו היום כדי לתאם עמדות בנושא הגולן. שתי המפלגות הודיעו כי לא יתמכו נסיגה מלאה מהגולן תמורת שלום עם סוריה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by