בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לא נמצאו קלטות מפלילות בדירת האנס הסדרתי 

לא נמצאו קלטות מפלילות בדירת האנס הסדרתי

 
 
חדשות נענע

בדירה כן נמצאו קטעי עיתונות על פעילות האנס, רשימת טלפונים של צעירות שחיפשו עבודה כשמרטפיות, כובעים ומשקפי שמש. סלע עדיין מכחיש קשר למעשים ולא משתף פעולה עם חוקריו. מחר יובא להארכת מעצר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בחיפושים שערכה המשטרה בדירת המסתור של האנס הסדרתי ביישוב קדימה בשרון - לא נמצאו קלטות וידאו המתעדות את מעשי האונס שביצע, על פי החשד, בעשרות נשים בשנים האחרונות. ביום שישי הצליחה המשטרה לאתר את הדירה, לאחר שנמצא המפתח לדלת הכניסה שלה בכיסו של בני סלע.

כעת כבר ניתן לפרסם שהאנס הסדרתי צילם בעזרת מצלמת וידאו חלק גדול ממעשי האונס שביצע ובמהלך האונס עצמו ידע לספר לקורבנות פרטים אינטימיים על חייהן. במשטרה העריכו כי בדירת המיסתור יוכלו למצוא את קלטות הוידאו וחלק מהאביזרים שעזרו לו להסתיר את זהותו.

למעט הקלטות המפלילות, מצאו החוקרים בדירה רשימת מספרי טלפון של צעירות שביקשו לעבוד כשמרפטיות ואוסף גדול של קטעי עיתונות שפורסמו על פעילותו של האנס הסדרתי. בנוסף, אותרו כובעים, משקפי שמש וצעיפים בהם השתמש על פי החשד.

לאחר בדיקות הדי.אן.אי שעבר סלע, המשטרה בטוחה כי הוא הוא האנס הסדרתי שהטיל מורא על מאות אלפי נשים בישראל. במשטרה אמרו בסוף השבוע לגלי צה"ל כי למרות שניתן להגיש את כתב האישום נגדו מחר בבוקר, החוקרים מעוניינים לרדת על לשורש אישיותו של סלע ולהבין את דרך מחשבתו ופעולתו.

סלע הוא בן 28 ונכון ליום שישי נמצאה התאמה מלאה בין דגימות DNA שנלקחו מתשע זירות מעשי אונס לדגימת ה-DNA שלו. במשטרה חושדים כי הוא אחראי לעוד כעשרים מקרי אונס נוספים.

מחר יובא להארכת מעצרו. המשטרה מבקשת להאריך את המעצר בחמישה עשר ימים.

עם זאת, סלע עדיין לא משתף פעולה עם החוקרים והוא טוען שלמעט ההטרדה המינית בגינה נתפס, אין לו קשר לאנס המכונה האנס הסדרתי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by