בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צד"ל הפגיז בטעות בית ספר - עשרים וארבעה ילדים פצועים 

צד"ל הפגיז בטעות בית ספר - עשרים וארבעה ילדים פצועים

 
 
חדשות נענע

צבא דרום לבנון: החזרנו אש אל עבר מקורות הירי. מחבלי החיזבאללה ירו עלינו מתוך הכפר המיושב. מחר ישיבה מיוחדת של ועדת המעקב בנושא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משלחת ישראל לשיחות השלום עם סוריה בוושינגטון העבירה לסורים מסר ברור על פיו הפגזת בית הספר בדרום לבנון היתה טעות. לכן, ישראל מצפה מסוריה לרסן את החיזבאללה ולדאוג לכך שלוחמיו לא יגיבו בירי קטיושות על ישובי הצפון - כך פורסם בחדשות ערוץ 2.

בהפצצה הבוקר (חמישי) נפצעו עשרים וארבעה ילדים, רובם באורח קשה. הפגזים נורו מאזור הביטחון בלבנון ונחתו בבית הספר הממוקם בכפר ערב סאלים מצפון לרצועה.

עדי ראייה מסרו לסוכנות רויטרס כי הפגזים נחתו במגרש משחקים בבית ספר. מרבית הילדים שניפגעו שיחקו באותו הזמן במגרש, והאחרים נפצעו בזמן ששהו בכיתות.

מחר (שישי) תכונס לישיבה מיוחדת ועדת המעקב בעקבות הפגזת בית הספר. מנהיג החיזבאללה, השיח נסראללה, הודיע עם זאת כי לוחמיו לא יגיבו הפעם על המתקפה הישראלית, "אך הם שומרים לעצמם את הזכות להגיב בעתיד", כדבריו.

דובר צה"ל הודיע כי ישראל לוקחת אחריות על הירי, אך מסר כי בעקבות האירוע המחבלים חייבים להסיק מסקנות ולהפסיק את הלחימה והירי מתוך איזורים מיושבים.

בקריית שמונה, בכל אופן, החליטו התושבים לפתוח את המקלטים מחשש להסלמה במצב. למרות זאת, עד לשעה זו שקט לחלוטין ביישובי הצפון. בדרום לבנון נמצאים כוחות צה"ל וצד"ל בכוננות גבוהה.

ידיעה שפורסמה בגלי צה"ל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by