בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרשת הנבחרת: לפחות ארבעה שחקנים מעורבים 
 
 
חדשות נענע

חברות החקירה ששכרה ההתאחדות הגישו אתמול את הדו"חות הסופיים עם מסקנות ברורות, יחד עם זאת צויין בדוחו"ת כי יהיה קושי רב להעמיד את אותם שחקנים לדין; הפרסום הרשמי של הדו"ח צפוי בשבוע הבא

 
 
 
 
 
 
 
 
 


לפחות ארבעה משחקני נבחרת ישראל בילו עם נערות ליווי בשבוע שלפני המשחק הראשון נגד דנמרק ויותר מפעם אחת , זאת אחת המסקנות העולות מהדוחו``ת הסופיים, שהגישו אתמול (חמישי) חברות החקירה מודיעין אזרחי ו-ש.ח.מ.ט להתאחדות לכדורגל, כך מפרסם היום (שישי) העיתון ``מעריב``.

מהדוחו``ת עולה עוד כי בחקירה לא הוכח, שהשחקנים בילו עם נערות הליווי בליל שבת, ערב לפני המשחק. עיתון מעריב הודיע כי הוא ממשיך לעמוד מאחורי הפירסום, כי אכן היו בילויים גם בלילה הזה.

למרות המסקנות הברורות צויין בדו"חות כי יהיה קושי רב להעמיד את אותם שחקנים לדין, משום שנערות הליווי ואנשים נוספים שסיפקו אינפורמציה בחקירות הבהירו שלא יהיו מוכנים להיחשף ולהעיד באופן גלוי.

יו"ר ההתאחדות לכדורגל גברי לוי אמר אמש (חמישי) כי הנושא נבחן על ידי היועץ המשפטי של ההתאחדות, ולפי חוות דעתו לא ניתן להעמיד את השחקנים לדין, מאחר וכל עורך דין יזכה אותם לפי הממצאים שנמסרו. ``הרושם שמתקבל מקריאת הדו``ח הוא כי אכן היו דברים, אבל לא ניתן להוכיח את המעשים``, אמר לוי.

הפירסום הרשמי של הדו"ח יתבצע רק בשבוע הבא, וכרגע לא ידוע אם כולו יימסר לפירסום או רק חלקו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by