בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בחירות בכל רחבי רוסיה - מלבד צ'צ'ניה 

בחירות בכל רחבי רוסיה - מלבד צ'צ'ניה

 
 
חדשות נענע

מפלגת האיחוד זוכה לתמיכה הולכת וגוברת, לאחר שהעומד בראשה, ידינסטבו, קיבל את גיבויו של ראש הממשלה פוטין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ברחבי רוסיה נפתחו היום (ראשון) הקלפיות לבחירות לדומא, הבית התחתון של הפרלמנט הרוסי. הבחירות מקבלות התייחסות חשובה גם כאינדיקציה לקראת תוצאות הבחירות החשובות יותר לנשיאות, שיערכו ביוני הקרוב.

הבחירות נערכות בכל אזורי רוסיה, החל מסיביר ועד למובלעת הבלטית של קלינינגרד, מלבד אזור אחד. צ`צ`ניה כמובן.

סוכנות רוייטרס מוסרת שנשיא רוסיה, בוריס ילצין, אמר כי "רוסיה צריכה דומא שתעסוק בעשיה אמיתית, תחוקק חוקים ולא תעסוק רק בפוליטיקה".

לא פחות מ-26 מפלגות מתמודדות על 450 המושבים בבית, אולם המאבק העיקרי מתנהל בין שתי המפלגות המרכזיות. מפלגת ה"איחוד" בראשותו של ידינסטבו, המקבלת תמיכה מהקרמלין, ומפלגת האופוזיציה "כל רוסיה". ידינסטבו זוכה לתמיכה הולכת וגוברת בסקרים, לאחר שקיבל גם את תמיכתו של ראש הממשלה הפופולארי ולאדימיר פוטין.

הבחירות נערכות בצל הקרבות בצ`צ`ניה, כמובן. אלא שהמלחמה היא ככל הנראה אחד הנושאים הבודדים עליהם אין מחלוקת בין המפלגות והכוחות השונים. כמעט כולם תומכים במלחמה. תמיכת הציבור הרחב במלחמה הביאה גם לעליה רבה בפופולריות של ראש הממשלה פוטין, וכך גם לעליה בתמיכה בידינסטבו, המועמד הנתמך על ידו.

בכדי שתוצאות הבחירות תתקבלנה, מספר המצביעים חייב לעבור את מחסום 25 אחוזי ההצבעה. למרות הקור הכבד, עד מינוס 40 מעלות באזורים כסיביר, מאמינים ברוסיה כי מספר המצביעים יעבור את המחסום הנדרש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by